kliknij poniższe zdjęcie, aby zobaczyć galerię fotografii z uroczystości wręczenia nagród i z wieczoru pokerowego (29 zdjęć)

Zwycięzcą sezonu 2011 został Andrzej Chamera. Wicemistrzostwo wywalczył Łukasz Nowak, trzecie miejsce zajął Grzegorz Nowaczek.

 

Zgodnie z tradycją dziesięciu najlepszym zawodnikom rozgrywek przyznano medale, organizator przygotował również jedenaście szklanych trofeów za inne osiągnięcia. 11 lutego 2012 r. dziewięciu graczy Latoligi Warszawskiej spotkało się w warszawskim mieszkaniu Jacka Hołysza, gdzie odbyła się ceremonia wręczenia nagród zawodnikom. Uroczystość miała miejsce w pomieszczeniu udekorowanym nowymi banerami reklamowymi Latoligi Warszawskiej. Wręczaniu metalowych krążków i szklanych statuetek towarzyszył hymn Ligi Mistrzów. Na wyświetlaczu były prezentowane zdjęcia i filmy wykonane w sezonie 2011, w tym takie, które z różnych powodów nie zostały nigdy opublikowane na stronie internetowej. Uwagę graczy przyciągnęła również ramka wyświetlająca liczby i wykresy dotyczące sezonu, z którymi można zapoznać się na tej stronie. Nagrodzeni mogli to wszystko zobaczyć jeszcze przed ich oficjalną publikacją w serwisie internetowym.

 

Po uroczystości gracze zasiedli do stołu pokerowego. Zwycięzcą pierwszego turnieju został Andrew, który w finale zmierzył się z Uolesem. W drugim turnieju najlepszy okazał się Niezielan, tuż za nim uplasował się Hołek. Z powodu ustawy antyhazardowej nie przewidziano nagród dla najlepszych pokerzystów, ale pozostał im przynajmniej smak satysfakcji.

 

Organizator rozgrywek serdecznie dziękuje Piotrowi Hołyszowi za udostępnienie stołu i żetonów do pokera, a Joannie Łukasiak-Hołysz za wyjazd do rodziców ;) Największe podziękowania kieruje oczywiście do wszystkich zawodników, którzy brali udział w meczach sezonu 2011. Wszyscy pragniemy również podziękować naszym drugim połówkom, które cierpliwie znoszą nasze wstawanie w niedzielne poranki!

Miejsce w rankingu końcowym tworzonym pod koniec sezonu określane jest na podstawie miejsc zajmowanych przez graczy w rankingu szkarłatnym oraz rankingu złocistym. Ranking końcowy obliczany jest poprzez zsumowanie miejsc zajmowanych przez gracza i odjęcie tej liczby od sumy najgorszych możliwych miejsc. Uzyskany w ten sposób wynik jest dzielony jest przez dwa oraz powiększany o jeden. W przypadku równej sumy zajmowanych miejsc o kolejności decyduje wyższa pozycja zajęta w rankingu szkarłatnym.

ANDREW

Chamera

Andrzej

1

46,0

NOWAK

Nowak

Łukasz

2

42,0

GRZESIU

Nowaczek

Grzegorz

3

41,1

UOLES

Oleś

Michał

4

41,0

LEGEE

Legumina

Michał

5

38,0

NIEZIELAN

Zieliński

Krzysztof

6

36,1

HOŁEK

Hołysz

Jacek

7

36,0

USUL

Kolasa

Piotr

8

32,0

CZARO

Orzeł

Cezary

9

30,0

SOSNA

Sosnowski

Adam

10

28,0

Oprócz medali zawodnikom są wręczane także szklane trofea za indywidualne osiągnięcia w 11 kategoriach. Trofea te mają różną wielkość, która zależy od prestiżu danej nagrody. Tytuł, który pragnie otrzymać każdy gracz, to „gracz sezonu”.

ANDREW

Chamera

Andrzej

najwięcej
tytułów
gracza meczu

7

UOLES

Oleś

Michał

najwięcej
zagranych
meczów

43

UOLES

Oleś

Michał

najwięcej
punktów
za wygrane

70

ANDREW

Chamera

Andrzej

największa
liczba
bramek

125

ANDREW

Chamera

Andrzej

największa
liczba
asyst

80

LEGEE

Legumina

Michał

najwyższa
średnia
bramek

3,86

NOWAK

Nowak

Łukasz

najwyższa
średnia
asyst

2,78

GRZESIU

Nowaczek

Grzegorz

najwięcej
zwycięstw
z rzędu

6

SOSNA

Sosnowski

Adam

najwięcej
bramek
w meczu

13

GRZESIU

Nowaczek

Grzegorz

najwięcej
asyst
w meczu

9

SOSNA

Sosnowski

Adam

najlepsze
meczowe
statystyki

13 br. i 4 as.

rozegrane mecze

53

średnia długość meczu w minutach

86

średnia liczba graczy na mecz

10,8

odwołane mecze

0

strzelone bramki

1155

średnia bramek na mecz

21,8

bramki samobójcze

15

rekord porażek z rzędu - Krzysztof Zieliński

8

liczba piłek, którymi rozgrywano mecze

2

liczba debiutantów w tym sezonie

14

butelki lawowej wody wypitej przez graczy

124

łączny czas spóźnień (w minutach)

658

największa suma bramek w meczu

41

najmniejsza suma bramek w meczu

7

mecze anulowane przez brak chętnych do gry

4

zawodnicy, którzy zagrali w tym sezonie

47

21
słonecznie
31
pochmurno
1
jupitery

Wykres demonstruje, w jakich warunkach atmosferycznych przyszło zawodnikom toczyć boje w sezonie 2011. To nie był zbyt słoneczny rok, przynajmniej nie w niedzielne poranki — zawodnicy dużo częściej oglądali niebo przykryte chmurami niż błękitne. Jeden mecz (inauguracja sezonu na boisku przy Melodyjnej) został rozegrany w godzinach popołudniowych, przy sztucznym świetle.

38
sucho
10
mokro
5
śnieg

Wykres ukazuje, na jakiej nawierzchni zawodnicy rozgrywali mecze sezonu 2011. W Lawie mecze nigdy nie są odwoływane z powodu stanu murawy, chyba że ktoś rozsypałby na niej pinezki. Najlepiej gra się na suchej murawie i sezon 2011 był pod tym względem łaskawy — w idealnych warunkach grano ponad 2,5 raza częściej niż na wilgotnej lub zaśnieżonej/oblodzonej nawierzchni.

36%
MT
20%
PS
16%
US
12%
KO

 

MT: Michał Timm, PS: Piotr Serwatka, US: Piotr Kolasa, KO: Adam Kołodziejczyk

Wykres przedstawia, którzy zawodnicy zdobyli największe uznanie w głosowaniu na najlepszych debiutantów sezonu 2011. Głosowanie trwało przez cały styczeń 2012 na forum Lawy i objęło 14 graczy, którzy dołączyli do Lawy w sezonie 2011.

22
JH
17
MO
14
NK
9
AD
7
NG
6
CZ
6
MM

 

JH: Jacek Hołysz, MO: Michał Oleś, NK: Łukasz Nowak, AD: Andrzej Chamera, NG: Grzegorz Nowaczek, CZ: Cezary Orzeł, MM: Mikołaj Milewski

Wykres wskazuje, którzy zawodnicy zaliczyli najdłuższe serie występów w kolejnych meczach sezonu 2011. Regularne uczestnictwo jest wyrazem szacunku dla Lawy.

zwycięzcy grający w zielonych koszulkach

zwycięzcy grający w czerwonych koszul.

Wykres demonstruje, jak często zwycięstwa odnosili zawodnicy, którzy występowali w czerwonych koszulkach Lawy w stosunku do graczy, którzy grali w zielonych koszulkach. W sezonie 2011 nieco bardziej opłacało się grać w zielonych koszulkach.

bramki, które padły po asyście

bramki, które padły bez asysty

Wykres ukazuje, ile bramek padło po indywidualnych akcjach graczy, a ile po akcjach zespołowych, w których gol był poprzedzony podaniem. Bardziej szczegółowe informacje można znaleźć na wykresach „bramki bez asyst”, „samodzielni”, „duety” i „kombinacje”.

zawodnicy, którzy grali już w Lawie

debiutanci w sezonie 2011

Wykres przedstawia, dla ilu graczy spośród wszystkich, ktorzy wystąpili w Lawie w sezonie 2011, był to pierwszy sezon występów w rozgrywkach. Debiuty są dopuszczalne tylko wtedy, gdy brakuje chętnych do gry, co może uniemożliwić zorganizowanie meczu.

terminy, w których rozegrano jeden mecz

terminy, w których rozegrano dwa mecze

Wykres wskazuje, w ilu terminach rozgrywano dwa mecze. Jest to możliwe, jeśli po pierwszym meczu rozegranym danego dnia co najmniej osiem osób ma ochotę zagrać ponownie. Takie mecze stanowią wyzwanie z powodu zmęczenia i małej liczby graczy.

+8
RY
+6
NG
+5
ML
+5
AS
+4
NK
+3
AD
+2
AP

 

RY: Paweł Ryczko, NG: Grzegorz Nowaczek, ML: Michał Legumina, AS: Adam Sosnowski, NK: Łukasz Nowak, AD: Andrzej Chamera, AP: Artur Piętek

Wykres ukazuje, którzy zawodnicy zanotowali największy awans w rankingu na zakończenie sezonu w porównaniu z sezonem 2010. Uwzględniono tylko zawodników, którzy wystąpili w min. 5 meczach każdego sezonu.

-9
PR
-8
AK
-7
LK
-6
JH
-6
CZ
-6
LS
-6
ZI

 

PR: Przemysław Grochola, AK: Andrzej Kołacz, LK: Łukasz Kułaga, JH: Jacek Hołysz, CZ: Cezary Orzeł, LS: Łukasz Szadorski, ZI: Marcin Zięcina

Wykres ukazuje, którzy zawodnicy zanotowali największy spadek w rankingu na zakończenie sezonu w porównaniu z sezonem 2010. Uwzględniono tylko zawodników, którzy wystąpili w min. 5 meczach każdego sezonu.

+25
PS
+22
KK
+18
KO
+15
US
+15
OK
+13
MM

 

PS: Piotr Serwatka, KK: Jakub Kobak, KO: Adam Kołodziejczyk, US: Piotr Kolasa, OK: Kamil Olbryś, MM: Mikołaj Milewski

Wykres pokazuje, którzy zawodnicy zanotowali w trakcie sezonu największy awans w rankingu końcowym w porównaniu ze swoją najgorszą pozycją w tym sezonie. Uwzględniono tylko graczy, którzy wystąpili w co najmniej pięciu meczach sezonu 2011.

-23
ZI
-22
AK
-21
PR
-17
LK
-15
MI
-14
BB

 

ZI: Marcin Zięcina, AK: Andrzej Kołacz, PR: Przemysław Grochola, LK: Łukasz Kułaga, MI: Michał Pich, BB: Błażej Bućko

Wykres demonstruje, którzy zawodnicy zanotowali w trakcie sezonu największy spadek w rankingu końcowym w porównaniu ze swoją najlepszą pozycją w tym sezonie. Uwzględniono tylko graczy, którzy wystąpili w co najmniej pięciu meczach sezonu 2011.

spóźnienia przekraczające 5 minut

odwoływanie udziału w meczu

Wykres pozwala porównać liczbę przypadków ukarania zawodników za spóźnienia z liczbą przypadków nałożenia kary za odwołanie przez zawodnika jego udziału w spotkaniu lub niepojawienie się na meczu bez uprzedzenia o tym organizatora. Wykres nie uwzględnia kilku kar za inne przewinienia. Punkty są odejmowane od obu rankingów.

-29
KO
-13
PL
-12
NG
-10
MN
-9
NZ
-8
AG
-7
PS

KO: Adam Kołodziejczyk, PL: Piotr Błaszczuk, NG: Grzegorz Nowaczek, MN: Jon Snow, NZ: Krzysztof Zieliński, AG: Agencior Sienudzos, PS: Piotr Serwatka

Wykres demonstruje, którzy zawodnicy zebrali najwięcej punktów karnych (np. za spóźnienia lub odwoływanie udziału w meczach).

12
NG
10
KO
5
RY

NG: Grzegorz Nowaczek, KO: Adam Kołodziejczyk, RY: Paweł Ryczko

Wykres ukazuje, którzy gracze najczęściej spóźniali się na mecze sezonu 2011. Łączna suma spóźnień wszystkich graczy wyniosła w tym sezonie 10 godzin i 58 minut, a więc prawie 2 godziny więcej niż w sezonie 2010.

5
MN
4
NZ
2
PL
2
KO
2
KD
2
RE
2
AG

MN: Jon Snow, NZ: Krzysztof Zieliński, PL: Piotr Błaszczuk, KO: Adam Kołodziejczyk, KD: Piotr Rytel, RE: Paweł Osterreicher, AG: Agencior Sienudzos

Wykres przedstawia, którzy zawodnicy najczęściej nie przychodzili na mecze sezonu 2011, na które się zgłosili.

mecze zakończone normalnie

mecze zakończone remisem i karnymi

Wykres pozwala porównać stosunek liczby spotkań zakończonych wygraną jednej z drużyn w regulaminowym czasie gry z liczbą spotkań zakończonych remisami (i rzutami karnymi, które pozwalają w takiej sytuacji wyłonić zwycięzców, ponieważ w Lawie każdy mecz musi zakończyć się czyjąś wygraną).

rzuty karne zakończone golem

rzuty karne niecelne lub obronione

Wykres przedstawia stosunek liczby skutecznie wyegzekwowanych rzutów karnych kończących remisowe mecze z liczbą strzałów niecelnych lub obronionych przez bramkarzy. Na statystykę tę ma wpływ nie tylko forma graczy, ale i miejsce rozgrywania meczu (i związana z tym wielkość bramek).

zwycięzcy w zielonych koszulkach

zwycięzcy w czerwonych koszulkach

Wykres ukazuje, jak często zwycięstwa po karnych odnosili gracze w czerwonych koszulkach w stosunku do graczy, którzy grali w koszulkach zielonych. Według badań karne lepiej wykonują strzelający jako pierwsi, ale w sezonie 2011 w Lawie w karnych częściej wygrywali zieloni (strzelający jako drudzy).

7
AD
5
KR
5
AP
5
MO
4
KO

 

AD: Andrzej Chamera, KR: Krzysztof Bieleń, AP: Artur Piętek, MO: Michał Oleś, KO: Adam Kołodziejczyk

Wykres przedstawia, którzy zawodnicy zdobyli w sezonie 2011 najwięcej goli z rzutów karnych dyktowanych po remisowych meczach.

wygrana prowadzących po 1. połowie

wygrana przegrywających po 1. połowie

Wykres demonstruje, jak często wygrywały drużyny, które prowadziły lub przegrywały po pierwszej części meczu. Jest to więc pewnego rodzaju barometr odporności psychicznej zawodników na niepowodzenia w pierwszych minutach spotkania.

bramki strzelone w drugiej połowie

bramki strzelone w pierwszej połowie

Wykres przedstawia, jak dużo bramek padało w sezonie 2011 w poszczególnych połowach meczów. W Latolidze Warszawskiej najwięcej bramek pada tuż przed końcowym gwizdkiem oraz krótko po przerwie, a więc gdy gracze obu drużyn są jeszcze/już dość rozluźnieni.

zwycięstwa grających w przewadze

zwycięstwa grających w osłabieniu

Wykres pozwala sprawdzić, jak w przypadku nieparzystej liczby graczy występ w przewadze liczebnej wpływa na szanse zwyciężenia. W sezonie 2011 o zwycięstwo było paradoksalnie nieco łatwiej drużynom grającym w osłabieniu liczebnym.

mecze z parzystą liczbą uczestników

mecze z nieparzystą liczbą uczestników

Wykres ukazuje, jak często w meczach sezonu 2011 występowała parzysta lub nieparzysta liczba graczy. Pożądane jest, aby w meczu każdej z drużyn grało po tyle samo osób, ale z przyczyn niezależnych od organizatora nie zawsze jest to możliwe.

7
AD
6
NG
5
NK
4
NZ
4
MO

AD: Andrzej Chamera, NG: Grzegorz Nowaczek, NK: Łukasz Nowak, NZ: Krzysztof Zieliński, MO: Michał Oleś

Wykres ukazuje, którzy zawodnicy najczęściej zdobywali tytuł gracza meczu. Od połowy sezonu 2009 wyróżnienie to jest przyznawane zawodnikowi, na którego po meczu zagłosuje najwięcej osób na forum Lawy.

104
NG
77
AD
66
NK
61
NZ
55
MT
52
MO
43
US

 

NG: Grzegorz Nowaczek, AD: Andrzej Chamera, NK: Łukasz Nowak, NZ: Krzysztof Zieliński, MT: Michał Timm, MO: Michał Oleś, US: Piotr Kolasa

Wykres przedstawia zawodników, którzy w sezonie 2011 otrzymali na forum Lawy najwięcej pojedynczych głosów we wszystkich głosowaniach na graczy meczów.

głosowania rozstrzygnięte przez graczy

głosowania rozstrzygnięte przez Hołka

Wykres pozwala sprawdzić, jak często w głosowaniach na gracza meczu brakowało jednoznacznych rozstrzygnięć (kilku graczy otrzymywało taką samą liczbę głosów) i ostateczną decyzję o przyznaniu „gwiazdki” konkretnemu zawodnikowi musiał podjąć organizator rozgrywek. Metoda ta budzi kontrowersje, ale została poparta przez graczy w jednym z głosowań w 2010 roku.

gracze, na których oddano głosy

gracze, na których nie zagłosowano

Wykres ukazuje, jak wygląda średni rozkład głosów w ankietach służących do wybierania graczy meczów. Ponad połowa uczestników meczów jest wyróżniana przynajmniej jednym głosem. Statystykę nieco zafałszowuje fakt, że Grocho (pauzujący obecnie od Lawy) regularnie wchodzi na forum i głosuje na tych, którzy krótko przed zakończeniem głosowania nie mają żadnych głosów.

składy wybrane przez Hołka

składy wybrane przez innych graczy

Wykres pozwala sprawdzić, jak często w sezonie 2011 składy były tworzone przez organizatora rozgrywek (lub opierane na jego propozycjach z drobnymi modyfikacjami wprowadzanymi przez innych), a jak często zestawienia drużyn były wybierane przez innych zawodników (np. dwóch najlepszych graczy na boisku wybierało naprzemiennie graczy do swoich zespołów).

mecze zorganizowane przez Hołka

mecz zorganizowane przez innych

Wykres ukazuje, ile meczów sezonu 2011 zostało zorganizowanych przez Hołka, a ile przez innych zawodników. W poprzednich latach wyjazd Hołka z Warszawy oznaczał brak meczu. Obecnie pod nieobecność Hołka zaufani gracze Lawy biorą na siebie ciężar organizacji spotkań. W sezonie 2011 byli to Andrew (zorganizował jeden mecz) i Uoles (cztery spotkania sezonu).

29
ZI
26
PS
23
AK
22
KK
21
KO
21
PR
18
LK

 

ZI: Marcin Zięcina, PS: Piotr Serwatka, AK: Andrzej Kołacz, KK: Jakub Kobak, KO: Adam Kołodziejczyk, PR: Przemysław Grochola, LK: Łukasz Kułaga

Wykres pozwala sprawdzić, którzy zawodnicy zanotowali największe wahania formy w trakcie sezonu 2011 (różnice pomiędzy najlepszą a najgorszą pozycją zajmowaną w rankingach).

101
JH
35
NG
28
NZ
23
US
18
MO
11
AD
11
RY

 

JH: Jacek Hołysz, NG: Grzegorz Nowaczek, NZ: Krzysztof Zieliński, US: Piotr Kolasa, MO: Michał Oleś, AD: Andrzej Chamera, RY: Paweł Ryczko

Wykres demonstruje, którzy gracze mają na swoim koncie najwięcej komentarzy na forum Lawy do meczów sezonu 2011. Hołkowi odjęto 53 posty, którymi rozpoczynał każdy wątek.

wykorzystane terminy

niewykorzystane terminy

Wykres pozwala sprawdzić, ile możliwych terminów udało się wykorzystać w sezonie 2011 na organizowanie spotkań Lawy. Mecze są rozgrywane w każdą niedzielę roku (z wyjątkiem niedzieli wielkanocnej, niedzieli przypadającej w wigilię Bożego Narodzenia lub Święto Zmarłych, niedzieli noworocznej) oraz w dniach, w których przypadają święta wiążące się z wolnym od pracy, np. Boże Ciało.

74%
NK
72%
OK
70%
KK
69%
MT
63%
US

 

NK: Łukasz Nowak, OK: Kamil Olbryś, KK: Jakub Kobak, MT: Michał Timm, US: Piotr Kolasa

Wykres przedstawia graczy, którzy w sezonie 2011 mieli najwyższy procent wygranych spotkań. W sezonie 2010 statystyka ta była nawet cześcią rankingu czerwonego.

gracze występujący w latach 2008-2011

gracze występujący w latach 2008-2010

Wykres pozwala sprawdzić, ilu graczy, którzy wystąpili w co najmniej jednym meczu poprzednich sezonów Lawy, postawiło nogę na latoligowych boiskach również w sezonie 2011. Ponieważ w Lawie wciąż pojawiają się nowe twarze, odpływ zawodników nie jest dotkliwy pod względem organizacyjnym. Żal jednak wielu znajomości oraz utraty możliwości podziwiania na boisku talentu wielu graczy.

gracze, którzy wystąpili w 2010 i 2011 r.

gracze, którzy zrezygnowali z gry w 2011

Wykres ukazuje, ilu graczy, którzy wystąpili w poprzednim sezonie, do kolejnego sezonu (2011) już nie przystąpiło. Najczęściej wynikało to z pogorszenia stanu zdrowia (Kamil, Spider), lenistwa (Yannek), zagranicznych wyjazdów (Szymak), mieszkania daleko poza Warszawą (Gajdzik), zmiany dyscypliny sportu (Dziomal, Jakóbczak) lub niewytłumaczalnego zniknięcia bez śladu (Miki, Tokarz).

gracze nagradzani już w innych sezonach

gracze nagrodzeni w Lawie po raz pierwszy

Wykres demonstruje stosunek liczby zawodników, którzy zdobyli w tym roku medal lub szklane trofeum po raz pierwszy do liczby graczy, którzy nagrody otrzymywali już w sezonach 2008–2010. Mimo rekordowej liczby debiutów, w sezonie 2011 większość nagród zgarnęli „starzy wyjadacze”. Niezielan zaproponował więc, aby przyznawać nagrodę dla „debiutanta roku”. Pomysł ten przepadł jednak w głosowaniu.

31
AD
15
NG
15
NK
14
US
13
NZ
13
AS

 

AD: Andrzej Chamera, NG: Grzegorz Nowaczek, NK: Łukasz Nowak, US: Piotr Kolasa, NZ: Krzysztof Zieliński, AS: Adam Sosnowski

Wykres ukazuje, którzy zawodnicy zdobyli w sezonie 2011 najwięcej bramek po swoich indywidualnych akcjach. W statystysce tej przoduje Andrew, który nieraz samotnie potrafił rozstrzygnąć losy meczu.

29%
US
28%
PS
28%
AS
25%
AD
19%
NK

 

US: Piotr Kolasa, PS: Piotr Serwatka, AS: Adam Sosnowski, AD: Andrzej Chamera, NK: Łukasz Nowak

Wykres przedstawia, którzy gracze mieli procentowo największy udział goli trafionych bez asyst we wszystkich swoich zdobyczach strzeleckich. W sezonie 2011 w statystyce tej przodowali debiutanci.

4
RY
3
MI
8
inni

 

RY: Paweł Ryczko, MI: Michał Pich

Wykres wskazuje graczy, którym w sezonie 2011 najczęściej zdarzało się skierować piłkę do własnej bramki. Duża liczba „swojaków” oznacza przeważnie, że gracz angażuje się w grę defensywną bardziej niż inni, ale kiepsko się ustawia albo ma pecha :) Oprócz Ryka i Miśka samobóje zaliczyło ośmiu innych graczy, każdy po jednym golu.

5
K4a
8
K4b
4
Mel
31
W3a
5
W3b

K4a: ul. Koncertowa 4, boisko A, sportflex
K4b: Koncertowa 4, boisko B, dywan
Mel: Melodyjna, dywan
W3a: Wawelska 3, boisko A, sztuczna trawa
W3b: Wawelska 3, boisko B, sportflex

19%
8
13%
9
19%
10
19%
11
7%
12
7%
13
6%
14
4%
15
4%
16
2%
17

Wykres pozwala porównać, po ilu zawodników występowało w poszczególnych meczach sezonu 2011. Liczby 8–17 oznaczają w każdym wypadku liczbę wszystkich graczy przebywających na boisku, a nie liczbę graczy w każdej z drużyn. Na przykład liczba 9 oznacza, że w meczu drużyna czteroosobowa zmierzyła się z zespołem pięcioosobowym — składy były więc niestety nierówne pod względem liczby zawodników.

46
8:00
3
9:00
3
10:15
1
17:00

Wykres przedstawia o jakiej porze były rozpoczynane mecze w sezonie 2011. Lawa gra w godzinach porannych z powodu ułatwionej rezerwacji ulubionego obiektu lub lepszej dostępności innych boisk.

17
NG-MO
14
ML-NK
12
AD-NG
12
NK-ML
11
MO-AD
11
AD-CZ
10
NG-AD
10
AS-KO

 

NG: Grzegorz Nowaczek, MO: Michał Oleś, ML: Michał Legumina, NK: Łukasz Nowak, AD: Andrzej Chamera, CZ: Cezary Orzeł, AS: Adam Sosnowski, KO: Adam Kołodziejczyk

Wykres prezentuje najlepsze kombinacje, a więc pary zawodników, po których akcjach najczęściej padały gole w sezonie 2011. Można w ten sposób sprawdzić, kto najlepiej wykorzystuje podania poszczególnych graczy i kto najlepiej podaje określonym osobom. Oznaczenie „XX-YY” dotyczy bramek strzelonych przez zawodnika XX po podaniach gracza YY.

26
ML & NK
22
AD & NG
21
NG & MO
19
AD & CZ
17
AD & MO
14
PL & NG
14
JH & NK
13
KO & AS

 

ML: Michał Legumina, NK: Łukasz Nowak, AD: Andrzej Chamera, NG: Grzegorz Nowaczek, MO: Michał Oleś, CZ: Cezary Orzeł, PL: Piotr Błaszczuk, JH: Jacek Hołysz, KO: Adam Kołodziejczyk, AS: Adam Sosnowski

Wykres przedstawia najlepsze duety, a więc pary zawodników, po których akcjach najczęściej padały gole w sezonie 2011. Oznaczenie „XX & YY” dotyczy goli strzelonych przez zawodnika XX po podaniach gracza YY, jak i bramek zdobytych przez gracza YY po asystach zawodnika XX.


Grafika przedstawia, jak kształtowała się pogoda w przekroju całego sezonu. Symbolami słońca/chmur oznaczono zachmurzenie, gruba czerwona linia odnosi się do temperatury (linią kropkowaną oznaczono poziom 0 stopni Celsjusza, a wartościami minimalne i maksymalne wskazania termometru w przerwie każdego meczu), symbole śnieżki/kropli oznaczają stan murawy.


Wykres obok przedstawia liczbę zawodników, którzy wystąpili w poszczególnych meczach sezonu. Kolorem zielonym oznaczono mecze, w których liczba graczy była parzysta, natomiast kolorem czerwonym oznaczono spotkania, w których wystąpiła nieparzysta liczba zawodników. Za pomocą wykrzykników oznaczono tzw. „drugie mecze”, czyli dodatkowe spotkania rozgrywane czasem spontanicznie po organizowanych telefonicznie porannych meczach.

9


1

8


2

9


3

11


4

8


5

10


6

8


7

9


8

10


!

9

8


10

9


11

10


12

16


13

10


14

10


15

13


16

8


!

17

16


18

8


!

19

14


20

8


!

21

12


22

11


23

9


24

11


25

11


26

9


27

8


28

11


29

10


30

14


31

10


32

10


33

8


34

12


35

12


36

14


37

12


38

10


39

11


40

13


41

11


42

17


43

13


44

10


45

11


46

9


47

8


48

15


49

15


50

11


51

11


52

13


53

Wykres przedstawia liczbę bramek zdobytych przez drużyny w poszczególnych połowach kolejnych meczów sezonu 2011. Średnia bramek na mecz wyniosła 21,8. Na pomarańczowo oznaczono spotkania, które zakończyły się w regulaminowym czasie gry. Na czerwono zostały oznaczone mecze, w których padł remis, przez co o zwycięstwie jednej z drużyn decydowały serie rzutów karnych. Wykrzyknikami oznaczono spotkania, w których zdarzały się bramki samobójcze.

161

192

183

224

225

146

277

18!

8

299

30!

10

2811

1712

2113

16!

14

2815

2316

2817

14!

18

27!

19

1620

1821

2822

1623

2124

20!

25

1426

2427

32!

28

2929

30!

30

1631

2232

2733

2634

1835

3136

14!

37

2638

33!

39

20!

40

2041

1242

1543

1844

4145

24!

46

7!

47

2148

2049

17!

50

1951

2052

2353

Wykres przedstawia pozycje, jakie poszczególni medaliści sezonu 2011 zajmowali w rankingu sumarycznym od pierwszego do ostatniego meczu sezonu. Ciągłymi liniami oznaczono graczy, którzy uplasowali się na podium. Wykres obejmuje jedynie miejsca od 1 do 10, w związku z czym nie widać na nim wszystkich pozycji medalistów, którzy w trakcie sezonu snuli się w drugiej czy nawet trzeciej dziesiątce.

AD: Andrzej Chamera, NK: Łukasz Nowak, NG: Grzegorz Nowaczek, MO: Michał Oleś, ML: Michał Legumina, NZ: Krzysztof Zieliński, JH: Jacek Hołysz, US: Piotr Kolasa, CZ: Cezary Orzeł, AS: Adam Sosnowski

oznacza mecz wygrany przez zawodnika oznacza mecz przegrany przez zawodnika
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253
Krzysztof Bieleń------------------------------
Piotr Błaszczuk---------------------------------------
Szymon Buczek----------------------------------------------------
Błażej Bućko---------------------------------------
Paweł Budzowski----------------------------------------------------
Paweł Burdzy---------------------------------------------
Andrzej Chamera------------------
Przemysław Grochola-----------------------------------------------
Jacek Hołysz------------
Maciej Kluk---------------------------------------------------
Błażej Knop---------------------------------------------------
Jakub Kobak-------------------------------------------
Piotr Kolasa----------------------------------
Andrzej Kołacz---------------------------------------------
Tomasz Kołakowski--------------------------------------------------
Adam Kołodziejczyk---------------------------------
Jacek Kowalik---------------------------------------------------
Łukasz Kucharczyk----------------------------------------------------
Łukasz Kułaga----------------------------------------
Michał Legumina--------------------------------
Paweł Łokaj----------------------------------------------------
Paweł Malik----------------------------------------------------
Artur Małek----------------------------------------------------
Jon Snow---------------------------------------------------
Mikołaj Milewski----------------------------------------
Grzegorz Nowaczek----------------------
Łukasz Nowak--------------------------
Zbig Obarski-------------------------------------------------
Kamil Olbryś------------------------------------------
Michał Oleś----------
Marcin Orlikowski-------------------------------------------------
Cezary Orzeł-------------------------------------
Paweł Osterreicher--------------------------------------------------
Michał Pich---------------------------------------
Artur Piętek---------------------------------
Paweł Ryczko-----------------------------
Piotr Rytel---------------------------------------
Piotr Serwatka---------------------------------------
Jakub Socha--------------------------------------------------
Adam Sosnowski---------------------------------------
Łukasz Szadorski-------------------------------------------
Agencior Sienudzos-------------------------------------------------
Tomasz Światowiec----------------------------------------------------
Mateusz Świerczewski-------------------------------------------------
Michał Timm----------------------------------------
Krzysztof Zieliński----------------------
Marcin Zięcina----------------------------------------------

Symbole awansu i spadku oznaczają zmianę pozycji gracza w danym rankingu w porównaniu z sezonem 2010. Symbol N oznacza, że dany zawodnik zadebiutował w Lawie w sezonie 2011.

ranking szkarłatnyranking złocistypseudonimzagranewygrane% wygr.wpkppkbramkiśr. bramekasystyśr. asystsam.kary
1.Andrew2291.Andrew294,9Agent4125%0010,2500,000-8
2.Nowak2252.Uoles259,5Andrew351851%421253,57802,290-3
3.Legee2193.Grzesiu254,6Bakster8338%0120,2510,1300
4.Grzesiu2154.Nowak243,2Blady14643%00261,86201,430-3
5.Uoles2095.Hołek216,2Buczek100%0033,0055,0000
6.Niezielan2036.Niezielan206,3Budzuś11100%0000,0000,0000
7.Hołek1957.Legee198,4Czaro16425%02452,81352,190-2
8.Usul1848.Usul132,7Długi100%0000,0000,000-2
9.Czaro1789.Czaro113,0Grocho6233%0150,8391,500-2
Sosna17810.Krzychu112,7Grzesiu311961%321003,23742,390-12
11.Serwus17011.Sosna109,1Hołek412049%24421,02691,6810
12.Piętas16712.Piętas107,6Kadłub14643%01352,50221,570-4
13.Mikuś16613.Kołodziej102,9Kamilo11873%1080,73181,6410
14.Krzychu16514.Mikuś97,5Kluk200%0021,0010,5000
15.Miszka16015.Serwus96,5Knopiq2150%1000,0000,0000
16.Kadłub15616.Ryku90,5Kołacz8338%2060,7530,380-3
Kołodziej15617.Kadłub89,0Kołek3133%00124,0082,6700
18.Blady14518.Miszka88,0Kołodziej201050%11301,50482,400-29
19.Ryku14119.Blady78,3Krzychu23730%14381,65251,0900
20.Płaszczka13120.Płaszczka64,0Kuba10770%00111,10131,3000
21.Kamilo12421.Kamilo61,9Kuchar100%0022,0022,0000
22.Kuba12022.Kuba57,4Kukacz200%0100,0000,0000
23.Misaki11523.Misaki56,6Legee211257%01813,86542,570-1
24.Szadi11324.Szadi49,8Maniek2150%0042,0031,500-10
25.Misiek9825.Misiek40,2Mikuś13754%00322,46272,0800
26.Grocho9426.Zbychu36,0Misaki13646%12141,08131,001-4
27.Kołacz7927.Grocho27,3Misiek14643%2140,2960,4330
Zbychu7928.Kołek26,0Miszka13969%01161,23292,231-1
29.Zięciu74Rejczel26,0Niezielan311032%02822,65662,131-9
30.Rejczel6730.Kołacz22,1Nowak272074%30802,96752,781-1
31.Bakster6631.Bakster21,4Orlik4250%0061,5020,5000
Kołek6632.Zięciu21,1Piętas20945%32311,55301,501-2
33.Orlik4933.Orlik18,0Płaszczka14643%22221,57201,430-13
Walter49Walter18,0Rejczel3267%00165,3351,670-4
35.Buczek4135.Buczek9,0Ryku241146%14180,75190,794-6
36.Maniek35Socha9,0Serwus14750%01362,57271,930-7
37.Kuchar2837.Kluk5,0Socha3267%1000,0010,3300
38.Walkman23Kuchar5,0Sosna14857%30473,36241,710-2
39.Socha2139.Budzuś4,0Szadi10660%30151,50131,300-6
40.Kluk20Knopiq4,0Światu100%0000,0011,000-1
41.Agent12Walkman4,0Uoles432353%23721,67771,790-6
42.Światu10Zefir4,0Usul191263%10482,53311,631-4
43.Budzuś743.Kukacz3,0Walkman100%0022,0011,0000
Zefir744.Maniek2,0Walter4375%1030,7530,7500
45.Knopiq645.Światu1,0Zbychu4375%01153,75102,500-3
46.Kukacz546.Agent0,0Zefir11100%0000,0000,0000
47.Długi-247.Długi-1,0Zięciu7229%1130,4350,710-1
zagrane meczepunkty za wygranestrzelone bramkiśr. bramek na meczzaliczone asystyśr. asyst na mecz
1.Uoles431.Uoles701.Andrew1251.Legee3,861.Andrew801.Nowak2,78
2.Hołek412.Hołek622.Grzesiu1002.Andrew3,572.Uoles772.Legee2,57
3.Andrew353.Nowak573.Niezielan823.Sosna3,363.Nowak753.Kołodziej2,40
4.Grzesiu314.Grzesiu564.Legee814.Grzesiu3,234.Grzesiu744.Grzesiu2,39
Niezielan315.Andrew525.Nowak805.Nowak2,965.Hołek695.Andrew2,29
6.Nowak276.Legee376.Uoles726.Czaro2,816.Niezielan666.Miszka2,23
7.Ryku247.Ryku367.Usul487.Niezielan2,657.Legee547.Czaro2,19
8.Krzychu238.Usul358.Sosna478.Serwus2,578.Kołodziej488.Niezielan2,13
9.Legee219.Niezielan329.Czaro459.Usul2,539.Czaro359.Mikuś2,08
10.Kołodziej2010.Kołodziej3010.Hołek4210.Kadłub2,5010.Usul3110.Serwus1,93
Piętas2011.Miszka2811.Krzychu3811.Mikuś2,4611.Piętas3011.Uoles1,79
12.Usul1912.Piętas2612.Serwus3612.Blady1,8612.Miszka2912.Sosna1,71
13.Czaro1613.Krzychu2413.Kadłub3513.Uoles1,6713.Mikuś2713.Hołek1,68
14.Blady1414.Kamilo2314.Mikuś3214.Krzychu1,65Serwus2714.Kamilo1,64
Kadłub1415.Serwus2215.Piętas3115.Płaszczka1,5715.Krzychu2515.Usul1,63
Misiek1416.Kuba2116.Kołodziej3016.Piętas1,5516.Sosna2416.Kadłub1,50
Płaszczka14Mikuś2117.Blady2617.Kołodziej1,5017.Kadłub21Grocho1,50
Serwus14Sosna2118.Płaszczka22Szadi1,5018.Blady20Piętas1,50
Sosna1419.Kadłub1919.Ryku1819.Miszka1,23Płaszczka2019.Blady1,43
20.Mikuś13Misaki1920.Miszka1620.Kuba1,1020.Ryku19Płaszczka1,43
Misaki1321.Blady18Rejczel1621.Misaki1,0821.Kamilo1821.Kuba1,30
Miszka13Płaszczka1822.Szadi1522.Hołek1,0222.Kuba13Szadi1,30
23.Kamilo1123.Misiek17Zbychu1523.Grocho0,83Misaki1323.Krzychu1,09
24.Kuba1024.Szadi1524.Misaki1424.Kołacz0,75Szadi1324.Misaki1,00
Szadi1025.Czaro1425.Kołek12Ryku0,7525.Zbychu1025.Ryku0,79
26.Bakster826.Bakster1026.Kuba1126.Kamilo0,7326.Grocho926.Zięciu0,71
Kołacz8Zbychu1027.Kamilo827.Zięciu0,4327.Kołek827.Misiek0,43
28.Zięciu728.Walter828.Kołacz628.Misiek0,2928.Misiek628.Kołacz0,38
29.Grocho629.Grocho7Orlik629.Bakster0,2529.Buczek529.Bakster0,13
30.Agent4Kołacz730.Grocho530.Rejczel5,33Rejczel530.Buczek5,00
Orlik431.Orlik631.Maniek431.Kołek4,00Zięciu531.Kołek2,67
Walter4Rejczel6Misiek432.Zbychu3,7532.Kołacz332.Zbychu2,50
Zbychu4Zięciu633.Buczek333.Buczek3,00Maniek333.Kuchar2,00
34.Kołek334.Socha5Walter334.Kuchar2,00Walter334.Rejczel1,67
Rejczel335.Agent3Zięciu3Maniek2,0035.Kuchar235.Maniek1,50
Socha3Budzuś336.Bakster2Walkman2,00Orlik236.Światu1,00
37.Kluk2Kołek3Kluk237.Orlik1,5037.Bakster1Walkman1,00
Knopiq2Maniek3Kuchar238.Kluk1,00Kluk138.Walter0,75
Kukacz2Zefir3Walkman239.Walter0,75Socha139.Kluk0,50
Maniek240.Knopiq240.Agent140.Agent0,25Światu1Orlik0,50
41.Buczek141.Kukacz141.Budzuś041.Budzuś0,00Walkman141.Socha0,33
Budzuś142.Buczek0Długi0Długi0,0042.Agent042.Agent0,00
Długi1Długi0Knopiq0Knopiq0,00Budzuś0Budzuś0,00
Kuchar1Kluk0Kukacz0Kukacz0,00Długi0Długi0,00
Światu1Kuchar0Socha0Socha0,00Knopiq0Knopiq0,00
Walkman1Światu0Światu0Światu0,00Kukacz0Kukacz0,00
Zefir1Walkman0Zefir0Zefir0,00Zefir0Zefir0,00
10 : 6
( 4 : 2 )
Melodyjna
9 zawodników, 80 minut
mecz nr 1/2011 (138), 2.01.2011, 17:00
12 : 7
( 5 : 3 )
Koncertowa 4, boisko B
8 zawodników, 80 minut
mecz nr 2/2011 (139), 6.01.2011, 8:00
10 : 8
( 4 : 1 )
Koncertowa 4, boisko A
9 zawodników, 90 minut
mecz nr 3/2011 (140), 9.01.2011, 8:00
8 : 14
( 1 : 4 )
Koncertowa 4, boisko B
11 zawodników, 96 minut
mecz nr 4/2011 (141), 16.01.2011, 8:00
11 : 11
( 8 : 7 ) | ( 1 : 2 )
Koncertowa 4, boisko B
8 zawodników, 72 minuty + karne
mecz nr 5/2011 (142), 23.01.2011, 8:00
10 : 4
( 4 : 2 )
Koncertowa 4, boisko A
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 6/2011 (143), 30.01.2011, 8:00
14 : 13
( 7 : 4 )
Koncertowa 4, boisko B
8 zawodników, 80 minut
mecz nr 7/2011 (144), 6.02.2011, 8:00
12 : 6
( 5 : 4 )
Koncertowa 4, boisko B
9 zawodników, 85 minut
mecz nr 8/2011 (145), 13.02.2011, 8:00
21 : 8
( 6 : 3 )
Koncertowa 4, boisko A
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 9/2011 (146), 13.03.2011, 9:00
10 : 20
( 5 : 5 )
Koncertowa 4, boisko B
8 zawodników, 80 minut
mecz nr 10/2011 (147), 20.03.2011, 8:00
18 : 10
( 10 : 4 )
Koncertowa 4, boisko A
9 zawodników, 80 minut
mecz nr 11/2011 (148), 27.03.2011, 9:00
10 : 7
( 7 : 2 )
Koncertowa 4, boisko B
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 12/2011 (149), 3.04.2011, 8:00
9 : 12
( 4 : 6 )
Melodyjna
16 zawodników, 96 minut
mecz nr 13/2011 (150), 10.04.2011, 9:00
6 : 10
( 1 : 5 )
Melodyjna
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 14/2011 (151), 17.04.2011, 8:00
13 : 15
( 4 : 6 )
Wawelska 3, boisko A
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 15/2011 (152), 1.05.2011, 8:00
13 : 10
( 6 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
13 zawodników, 84 minuty
mecz nr 16/2011 (153), 3.05.2011, 8:00
11 : 17
( 7 : 9 )
Wawelska 3, boisko B
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 17/2011 (154), 3.05.2011, 10:15
7 : 7
( 3 : 2 ) | ( 4 : 5 )
Wawelska 3, boisko A
16 zawodników, 88 minut + karne
mecz nr 18/2011 (155), 8.05.2011, 8:00
16 : 11
( 6 : 8 )
Wawelska 3, boisko B
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 19/2011 (156), 8.05.2011, 10:15
8 : 8
( 5 : 5 ) | ( 3 : 5 )
Wawelska 3, boisko A
14 zawodników, 84 minuty + karne
mecz nr 20/2011 (157), 15.05.2011, 8:00
10 : 8
( 7 : 2 )
Wawelska 3, boisko B
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 21/2011 (158), 15.05.2011, 10:15
11 : 17
( 6 : 7 )
Wawelska 3, boisko A
12 zawodników, 84 minuty
mecz nr 22/2011 (159), 22.05.2011, 8:00
8 : 8
( 5 : 3 ) | ( 4 : 5 )
Wawelska 3, boisko A
11 zawodników, 96 minut + karne
mecz nr 23/2011 (160), 29.05.2011, 8:00
13 : 8
( 4 : 2 )
Koncertowa 4, boisko A
9 zawodników, 90 minut
mecz nr 24/2011 (161), 5.06.2011, 8:00
11 : 9
( 4 : 2 )
Wawelska 3, boisko A
11 zawodników, 84 minuty
mecz nr 25/2011 (162), 12.06.2011, 8:00
6 : 8
( 1 : 1 )
Melodyjna
11 zawodników, 96 minut
mecz nr 26/2011 (163), 19.06.2011, 8:00
12 : 12
( 10 : 10 ) | ( 4 : 2 )
Koncertowa 4, boisko B
9 zawodników, 90 minut + karne
mecz nr 27/2011 (164), 23.06.2011, 8:00
10 : 22
( 4 : 10 )
Wawelska 3, boisko B
8 zawodników, 80 minut
mecz nr 28/2011 (165), 26.06.2011, 8:00
12 : 17
( 5 : 7 )
Wawelska 3, boisko A
11 zawodników, 91 minut
mecz nr 29/2011 (166), 3.07.2011, 8:00
9 : 21
( 4 : 6 )
Wawelska 3, boisko A
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 30/2011 (167), 10.07.2011, 8:00
9 : 7
( 6 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
14 zawodników, 91 minut
mecz nr 31/2011 (168), 17.07.2011, 8:00
15 : 7
( 9 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 32/2011 (169), 24.07.2011, 8:00
15 : 12
( 5 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 33/2011 (170), 31.07.2011, 8:00
12 : 14
( 5 : 6 )
Wawelska 3, boisko A
8 zawodników, 80 minut
mecz nr 34/2011 (171), 7.08.2011, 8:00
12 : 6
( 3 : 3 )
Wawelska 3, boisko A
12 zawodników, 84 minuty
mecz nr 35/2011 (172), 21.08.2011, 8:00
10 : 21
( 2 : 8 )
Wawelska 3, boisko A
12 zawodników, 84 minuty
mecz nr 36/2011 (173), 28.08.2011, 8:00
4 : 10
( 2 : 5 )
Wawelska 3, boisko A
14 zawodników, 98 minut
mecz nr 37/2011 (174), 4.09.2011, 8:00
9 : 17
( 2 : 7 )
Wawelska 3, boisko A
12 zawodników, 84 minuty
mecz nr 38/2011 (175), 11.09.2011, 8:00
21 : 12
( 9 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 39/2011 (176), 18.09.2011, 8:00
10 : 10
( 4 : 4 ) | ( 6 : 7 )
Wawelska 3, boisko A
11 zawodników, 78 minut + karne
mecz nr 40/2011 (177), 25.09.2011, 8:00
8 : 12
( 2 : 6 )
Wawelska 3, boisko A
13 zawodników, 84 minuty
mecz nr 41/2011 (178), 2.10.2011, 8:00
6 : 6
( 4 : 3 ) | ( 5 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
11 zawodników, 84 minuty + karne
mecz nr 42/2011 (179), 9.10.2011, 8:00
7 : 8
( 4 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
17 zawodników, 90 minut
mecz nr 43/2011 (180), 16.10.2011, 8:00
8 : 10
( 2 : 1 )
Wawelska 3, boisko A
13 zawodników, 84 minuty
mecz nr 44/2011 (181), 23.10.2011, 8:00
16 : 25
( 5 : 6 )
Wawelska 3, boisko A
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 45/2011 (182), 30.10.2011, 8:00
14 : 10
( 7 : 6 )
Wawelska 3, boisko A
11 zawodników, 90 minut
mecz nr 46/2011 (183), 6.11.2011, 8:00
2 : 5
( 1 : 0 )
Wawelska 3, boisko B
9 zawodników, 90 minut
mecz nr 47/2011 (184), 11.11.2011, 8:00
12 : 9
( 3 : 3 )
Wawelska 3, boisko A
8 zawodników, 80 minut
mecz nr 48/2011 (185), 13.11.2011, 8:00
6 : 14
( 3 : 5 )
Wawelska 3, boisko A
15 zawodników, 92 minuty
mecz nr 49/2011 (186), 20.11.2011, 8:00
7 : 10
( 4 : 2 )
Wawelska 3, boisko A
15 zawodników, 96 minut
mecz nr 50/2011 (187), 27.11.2011, 8:00
13 : 6
( 3 : 2 )
Wawelska 3, boisko A
11 zawodników, 90 minut
mecz nr 51/2011 (188), 4.12.2011, 8:00
9 : 11
( 6 : 5 )
Wawelska 3, boisko A
11 zawodników, 90 minut
mecz nr 52/2011 (189), 11.12.2011, 8:00
11 : 12
( 5 : 2 )
Wawelska 3, boisko A
13 zawodników, 84 minuty
mecz nr 53/2011 (190), 18.12.2011, 8:00