Kliknij poniższe zdjęcie, aby zobaczyć galerię fotografii z uroczystości wręczenia nagród i z wieczoru pokerowego (40 fotek)

Drugi sezon Latoligi Warszawskiej dobiegł końca - a wraz z nim zakończyła się rywalizacja zawodników o jak najlepsze miejsca w klasyfikacji generalnej. Rozstrzygnięcia zapadły dopiero w ostatnich tygodniach rozgrywek. Zwycięzcą sezonu został Krzysztof Zieliński. Na drugim miejscu podium uplasował się Andrzej Chamera, natomiast trzecie miejsce zajął Jacek Hołysz.

 

Zgodnie z latoligową tradycją dziesięciu najlepszym zawodnikom rozgrywek przyznano medale, organizator przygotował również jedenaście szklanych trofeów za inne osiągnięcia. 5 lutego 2010 r. o godzinie 20.00 dziewięciu graczy Latoligi Warszawskiej spotkało się w warszawskim mieszkaniu Jacka Hołysza, gdzie odbyła się ceremonia wręczenia nagród zawodnikom. Medale dla trzech najlepszych graczy wręczał Krzysztof Bieleń (jako zawodnik z największą liczbą rozegranych spotkań spośród graczy, którzy zajęli miejsca poza podium). Medale dla pozostałych zawodników oraz szklane trofea wręczył Jacek Hołysz. Ceremonia odbyła się w specjalnie na tę okazję przyozdobionym barwami Lawy pokoju, a wręczaniu metalowych krążków i szklanych statuetek towarzyszyła muzyka z Ligi Mistrzów.

 

Po uroczystości gracze zasiedli do stołu pokerowego. Po rozegraniu jednego rozdania treningowego rozpoczęła się ostra gra, która trwała do późnych godzin nocnych. Pierwszą partię wygrał Michał Oleś, który w finale zmierzył się z Krzysztofem Zielińskim. W drugiej potyczce zwycięstwo przypadło Jackowi Hołyszowi, który finałową rozgrywkę toczył przeciwko Przemysławowi Grocholi. Z powodu ustawy antyhazardowej nie przewidziano nagród dla najlepszych pokerzystów, ale pozostał im przynajmniej smak satysfakcji.

 

Organizator rozgrywek serdecznie dziękuje Piotrowi Hołyszowi za udostępnienie stołu i żetonów do pokera, firmie Tryumf ze Stalowej Woli za przygotowanie medali i trofeów dla zawodników, a Michałowi Olesiowi za oprawę fotograficzną uroczystości. Największe podziękowania kieruje oczywiście do wszystkich zawodników, którzy brali udział w meczach sezonu 2009. Wszyscy pragniemy również podziękować naszym dziewczynom, narzeczonym i żonom, które cierpliwie znoszą nasze wstawanie w niedzielne poranki :)

Miejsce w rankingu końcowym tworzonym pod koniec sezonu określane jest na podstawie miejsc zajmowanych przez graczy w rankingu krwistoczerwonym oraz rankingu pomarańczowym. Ranking końcowy obliczany jest poprzez zsumowanie miejsc zajmowanych przez gracza i odjęcie tej liczby od sumy najgorszych możliwych miejsc. Tak uzyskany wynik dzielony jest przez 2 i powiększany o 1. W przypadku równej sumy zajmowanych miejsc o kolejności decyduje wyższa pozycja w rankingu krwistoczerwonym.

NIEZIELAN

Zieliński

Krzysztof

1

39,0

ANDREW

Chamera

Andrzej

2

38,0

HOŁEK

Hołysz

Jacek

3

36,6

GRZESIU

Nowaczek

Grzegorz

4

36,5

KRZYCHU

Bieleń

Krzysztof

5

35,0

DZIOMAL

Szkudlarek

Tomasz

6

34,0

KAMIL

Cywka

Kamil

7

33,0

CZARO

Orzeł

Cezary

8

32,0

NOWAK

Nowak

Łukasz

9

31,0

PIĘTAS

Piętek

Artur

10

30,0

Od sezonu 2009 oprócz medali zawodnikom wręczane są również szklane trofea za osiągnięcia w dziesięciu różnych kategoriach (szczegóły obok). W tym roku dodatkowe, jedenaste trofeum organizator wręczył również Przemysławowi Grocholi, którego podwójne otwarte złamanie lewej ręki doznane w meczu nr 44/2009 zwyciężyło w kategorii "kontuzja sezonu 2009". Zawodnicy Latoligi Warszawskiej wyrażają jednak nadzieję, że już nigdy nie będzie potrzeby nominowania żadnego zawodnika do takiej nagrody.

GRZESIU

Nowaczek

Grzegorz

najwięcej
tytułów
gracza meczu

11

KRZYCHU

Bieleń

Krzysztof

najwięcej
wygranych
meczów

29

NIEZIELAN

Zieliński

Krzysztof

największa
liczba
bramek

234

ANDREW

Chamera

Andrzej

największa
liczba
asyst

146

NIEZIELAN

Zieliński

Krzysztof

najwyższa
średnia
bramek

4,50

GRZESIU

Nowaczek

Grzegorz

najwyższa
średnia
asyst

3,89

GRZESIU

Nowaczek

Grzegorz

najwięcej
zwycięstw
z rzędu

7

ANDREW

Chamera

Andrzej

najwięcej
bramek
w meczu

11

GRZESIU

Nowaczek

Grzegorz

najwięcej
asyst
w meczu

10

GRZESIU

Nowaczek

Grzegorz

najlepsze
meczowe
statystyki

8 br. i 10 as.

rozegrane mecze

60

średnia długość meczu w minutach

81

średnia liczba graczy na mecz

10,6

odwołane mecze

1

strzelone bramki

1638

średnia bramek na mecz

27,3

bramki samobójcze

30

rekord porażek z rzędu - Andrzej Chamera

11

największa suma bramek w meczu

44

najmniejsza suma bramek w meczu

12

kontuzje skutkujące wizytą w szpitalu

2

zawodnicy, którzy zagrali w tym sezonie

39

 

sucho: pogodnie/pochmurno, bez opadów

mokro: opady deszczu i/lub wilgotna murawa

śnieg: opady śniegu i/lub zaśnieżone boisko

Wykres demonstruje, w jakich warunkach atmosferycznych były rozgrywane mecze sezonu 2009. Jeśli podczas meczu warunki ulegały zmianie, w statystykach uwzględniane były warunki mniej sprzyjające.

 

NG: Grzegorz Nowaczek, AD: Andrzej Chamera, NZ: Krzysztof Zieliński, KC: Kamil Cywka, CZ: Cezary Orzeł, KR: Krzysztof Bieleń

Wykres ukazuje, którzy zawodnicy najczęściej zdobywali tytuł gracza meczu. Od połowy sezonu 2009 wyróżnienie to jest przyznawane zawodnikowi, na którego zagłosuje najwięcej osób na forum Lawy.

 

JH: Jacek Hołysz, NZ: Krzysztof Zieliński, AD: Andrzej Chamera, KR: Krzysztof Bieleń, NG: Grzegorz Nowaczek, TS: Tomasz Szkudlarek, MO: Michał Oleś

Wykres przedstawia, którzy zawodnicy mają na swoim koncie najwięcej występów w meczach sezonu 2009. W statystyce tej tradycjnie wygrywa organizator rozgrywek.

 

JH: Jacek Hołysz, AD: Andrzej Chamera, NZ: Krzysztof Zieliński, MO: Michał Oleś, KR: Krzysztof Bieleń

Wykres wskazuje, którzy zawodnicy mają na swoim koncie najdłuższe serie występów w kolejnych meczach sezonu 2009. Regularne uczestnictwo jest dowodem umiejętności dostosowania planów do terminarza Lawy.

mecze zakończone normalnie

mecze zakończone remisem i karnymi

Wykres pozwala porównać stosunek liczby spotkań zakończonych wygraną jednej z drużyn w regulaminowym czasie gry z liczbą spotkań zakończonych remisami (i rzutami karnymi, które pozwalają w takiej sytuacji wyłonić zwycięzców).

bramki, które padły po asyście

bramki, które padły bez asysty

Wykres przedstawia, ile bramek padło po indywidualnych akcjach graczy, a ile po akcjach zespołowych. Statystykę zafałszowuje nieco fakt, że organizator nie uznaje asysty, jeśli podawaną do strzelca piłkę dotknie zawodnik przeciwnej drużyny.

zawodnicy, którzy grali już w Lawie

debiutanci w sezonie 2009

Wykres demonstruje, dla ilu zawodników spośród wszystkich, ktorzy wystąpili w Lawie w sezonie 2009, był to pierwszy sezon występów w rozgrywkach. Nowi zawodnicy nie są już powoływani - wyjątek stanowią tylko znajomi organizatora i gracze stalowowolskiej Latoligi ;)

terminy, w których rozegrano dwa mecze

terminy, w których rozegrano jeden mecz

Wykres pozwala sprawdzić, w ilu terminach rozgrywano dwa mecze. Jest to możliwe, jeśli po pierwszym meczu rozegranym danego dnia co najmniej sześć osób ma ochotę zagrać ponownie. Takie mecze stanowią wyzwanie z powodu zmęczenia i małej liczby graczy.

spóźnienia przekraczające 5 minut

odwoływanie udziału w meczu

Wykres pozwala porównać liczbę przypadków ukarania zawodników za spóźnienia z liczbą przypadków nałożenia kary za odwołanie przez zawodnika jego udziału w spotkaniu lub niepojawienie się na meczu bez uprzedzenia o tym organizatora. Wykres nie uwzględnia kilku kar za walkowery lub niesportowe zachowanie. Punkty są odejmowane od obu rankingów.

 

RE: Paweł Osterreicher, MO: Michał Oleś, BB: Błażej Bućko, NG: Grzegorz Nowaczek, SP: Michał Pękała, SM: Michał Szymański, DT: Dawid Tokarski

Wykres demonstruje, których zawodników karano najczęściej (głównie za spóźnienia lub odwoływanie udziału w meczach).

 

JH: Jacek Hołysz, TO: Tomasz Światowiec, PR: Przemysław Grochola, KR: Krzysztof Bieleń, NZ: Krzysztof Zieliński, NK: Łukasz Nowak

Wykres przedstawia graczy, którym w sezonie 2009 najczęściej zdarzało się niefortunnie skierować piłkę do własnej bramki.

zwycięzcy grający w czerwonych strojach

zwycięzcy grający w innych kolorach

Wykres ukazuje, jak często zwycięstwa odnosili zawodnicy, którzy występowali w czerwonych znacznikach lub czerwono-białych koszulkach Lawy w stosunku do graczy, którzy grali bez znaczników lub w zielono-czarnych koszulkach Lawy. Statystyka nie uwzględnia pierwszych siedmiu meczów sezonu, w których zawodnicy występowali w różnorodnych strojach.

wygrana prowadzących po 1. połowie

wygrana przegrywających po 1. połowie

Wykres demonstruje, jak często wygrywały drużyny, które prowadziły lub przegrywały po pierwszej części meczu. Jest to więc pewnego rodzaju barometr odporności psychicznej zawodników na niepowodzenia w pierwszych minutach spotkania.

bramki strzelone w drugiej połowie

bramki strzelone w pierwszej połowie

Wykres przedstawia, jak dużo bramek padało w sezonie 2009 w poszczególnych połowach meczów. W Latolidze Warszawskiej najwięcej bramek pada tuż przed końcowym gwizdkiem oraz krótko po przerwie, a więc gdy gracze obu drużyn są dość rozluźnieni.

zwycięstwa grających w przewadze

zwycięstwa grających w osłabieniu

Wykres pozwala sprawdzić, jak w przypadku nieparzystej liczby zawodników gra w przewadze liczebnej wpływa na szanse odniesienia zwycięstwa w meczu. Hołek stara się zawsze dobrać składy w taki sposób, aby obie drużyny miały szanse na zwycięstwo.

mecze z parzystą liczbą uczestników

mecze z nieparzystą liczbą uczestników

Wykres ukazuje, jak często w meczach sezonu 2009 występowała parzysta lub nieparzysta liczba graczy. Pożądane jest, aby w meczu każdej z drużyn grało po tyle samo osób, ale z przyczyn niezależnych od organizatora nie zawsze jest to możliwe.

Wykres pozwala porównać, po ilu zawodników występowało w poszczególnych meczach sezonu 2009. Liczby 6-17 oznaczają w każdym wypadku liczbę wszystkich graczy przebywających na boisku, a nie liczbę graczy w każdej z drużyn. I tak na przykład liczba 9 oznacza, że w meczu drużyna czteroosobowa zmierzyła się z zespołem pięcioosobowym - składy były więc niestety nierówne pod względem liczby zawodników. Ponieważ jednak w porównaniu z poprzednim sezoniem zwiększyła sie liczba osób uczestniczących w meczach Lawy (w sezonie 2009 w rozgrywkach zadebiutowało dziesięciu graczy), nieparzysta liczba uczestników meczu rzadko stanowiła problem.

 

K4A: ul. Koncertowa 4, boisko A, sportflex, 800m2; K4B: Koncertowa 4, boisko B, dywan, 800m2; K4C: Koncertowa 4, boisko C, sztuczna trawa, 2100m2; N27A: Niepodległości 27, boisko A, sztuczna trawa, 1564m2; N27B: Niepodległości 27, boisko B, dywan, 600m2; W5A: Wałbrzyska 5, boisko A, tartan, 572m2; W5B: Wałbrzyska 5, boisko B, dywan, 3375m2; W3A: Wawelska 3, boisko A, sztuczna trawa, 2400m2; W3B: Wawelska 3, boisko B, sportflex, 1000m2

Wykres przedstawia na jakich boiskach były rozgrywane spotkania Lawy w sezonie 2009.

oznacza mecz wygrany przez zawodnika oznacza mecz przegrany przez zawodnika
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960
Piotr Banasiak-----------------------------------------------------------
Krzysztof Bieleń--------------
Szymon Buczek--------------------------------------------------------
Błażej Bućko------------------------------------------------
Paweł Budzowski--------------------------------------------------------
Paweł Burdzy-----------------------------------------------------
Andrzej Chamera---------
Michał Chapski---------------------------------------------
Kamil Cywka--------------------------------
Przemysław Grochola----------------------------------
Jacek Hołysz
Maciej Kluk---------------------------------------------------------
Błażej Knop--------------------------------------------------------
Andrzej Kołacz-------------------------------------------------------
Paweł Kuczyński---------------------------------------------------------
Łukasz Kułaga--------------------------------------------------
Paweł Łokaj-------------------------------------------------------
Szymon Markut------------------------------------------------------
Grzegorz Nowaczek-----------------------
Łukasz Nowak------------------------------------------
Zbig Obarski-------------------------------------------------------
Michał Oleś-------------------------------
Cezary Orzeł--------------------------------
Paweł Osterreicher--------------------------------------------------
Michał Pękała--------------------------------------------------
Adrian Pieniążek---------------------------------------------------------
Artur Piętek------------------------------------
Paweł Pokładek-----------------------------------------------------------
Piotr Rytel------------------------------------------------
Łukasz Szadorski----------------------------------------------
Krzysztof Szczepański------------------------------------------------------
Tomasz Szkudlarek-------------------------
Michał Szymański-----------------------------------------------
Tomasz Światowiec------------------------------------------------
Dawid Tokarski-------------------------------------------
Kristof Yannek-------------------------------------------------------
Krzysztof Zieliński--------
Marcin Zięcina-------------------------------------------
Jajomir Zober----------------------------------------------------------
ranking krwistoczerwonyranking pomarańczowyimię i nazwiskozagranewygrane% wygr.bramkiśr. bramekasystyśr. asystsam.kary
1.Krzysztof Zieliński2251.Krzysztof Zieliński422,7Piotr Banasiak11100%22,0000,0010
2.Andrzej Chamera2242.Andrzej Chamera400,9Krzysztof Bieleń462963%1152,50881,913-3
3.Jacek Hołysz2123.Grzegorz Nowaczek340,2Szymon Buczek4375%92,2561,5000
4.Grzegorz Nowaczek2044.Jacek Hołysz289,8Błażej Bućko12542%221,83131,081-13
5.Krzysztof Bieleń1985.Krzysztof Bieleń254,9Paweł Budzowski4125%00,0010,2500
6.Tomasz Szkudlarek1906.Tomasz Szkudlarek204,7Paweł Burdzy7114%20,2920,290-1
7.Kamil Cywka1867.Kamil Cywka195,8Andrzej Chamera512243%2074,061462,861-6
8.Cezary Orzeł1738.Cezary Orzeł155,4Michał Chapski15640%90,60151,000-3
9.Łukasz Nowak1719.Łukasz Nowak146,8Kamil Cywka281450%943,36672,3901
10.Artur Piętek15510.Artur Piętek123,7Przemysław Grochola261558%532,04341,3130
11.Przemysław Grochola14811.Przemysław Grochola116,8Jacek Hołysz602847%1021,701252,0843
12.Michał Oleś13212.Michał Oleś105,1Maciej Kluk3133%51,6710,3300
13.Dawid Tokarski12813.Dawid Tokarski77,9Błażej Knop44100%30,7520,501-4
14.Piotr Rytel12114.Piotr Rytel64,2Andrzej Kołacz5120%51,0040,800-1
15.Marcin Zięcina11515.Marcin Zięcina62,0Paweł Kuczyński300%41,3331,000-6
16.Łukasz Szadorski11416.Łukasz Szadorski54,8Łukasz Kułaga10550%141,4080,801-4
17.Paweł Osterreicher10917.Paweł Osterreicher47,1Paweł Łokaj5120%71,4040,8000
18.Kristof Yannek10418.Tomasz Światowiec39,8Szymon Markut6233%101,6740,6700
19.Zbig Obarski10319.Michał Chapski36,1Grzegorz Nowaczek372465%1594,301443,891-13
20.Błażej Bućko9520.Błażej Bućko35,4Łukasz Nowak181161%724,00502,782-1
21.Adrian Pieniążek9321.Kristof Yannek34,3Zbig Obarski5240%112,20122,400-4
22.Szymon Buczek9122.Łukasz Kułaga29,7Michał Oleś291655%431,48471,621-18
Tomasz Światowiec9123.Zbig Obarski28,1Cezary Orzeł281346%672,39562,0001
24.Michał Chapski8924.Michał Szymański25,0Paweł Osterreicher10440%383,80181,801-23
25.Łukasz Kułaga7725.Szymon Buczek23,8Michał Pękała10550%40,4030,301-8
26.Michał Szymański7426.Adrian Pieniążek21,8Adrian Pieniążek33100%82,6751,6700
27.Jajomir Zober6627.Szymon Markut21,3Artur Piętek241354%542,25471,961-6
28.Szymon Markut6528.Krzysztof Szczepański17,3Paweł Pokładek100%00,0011,0000
29.Krzysztof Szczepański6429.Paweł Łokaj16,7Piotr Rytel12758%383,17121,000-3
30.Paweł Łokaj5330.Andrzej Kołacz13,3Łukasz Szadorski14643%211,50181,2900
31.Andrzej Kołacz4531.Maciej Kluk10,5Krzysztof Szczepański6233%61,0081,330-4
32.Maciej Kluk4132.Michał Pękała9,2Tomasz Szkudlarek352160%892,54742,111-1
33.Michał Pękała3833.Paweł Burdzy8,1Michał Szymański13538%70,54131,000-8
34.Paweł Kuczyński3434.Błażej Knop7,8Tomasz Światowiec12867%151,25121,003-2
35.Błażej Knop3335.Jajomir Zober7,5Dawid Tokarski17635%342,00331,941-7
36.Paweł Burdzy2236.Paweł Kuczyński4,8Kristof Yannek5360%173,4071,4000
37.Paweł Budzowski1437.Paweł Budzowski4,3Krzysztof Zieliński522140%2344,501382,653-2
38.Piotr Banasiak838.Piotr Banasiak3,0Marcin Zięcina171059%251,47181,060-2
39.Paweł Pokładek439.Paweł Pokładek1,5Jajomir Zober22100%31,5042,000-6
wygrane meczestrzelone bramkiśrednia bramek na meczzaliczone asystyśrednia asyst na mecz
1.Krzysztof Bieleń291.Krzysztof Zieliński2341.Krzysztof Zieliński4,501.Andrzej Chamera1461.Grzegorz Nowaczek3,89
2.Jacek Hołysz282.Andrzej Chamera2072.Grzegorz Nowaczek4,302.Grzegorz Nowaczek1442.Andrzej Chamera2,86
3.Grzegorz Nowaczek243.Grzegorz Nowaczek1593.Andrzej Chamera4,063.Krzysztof Zieliński1383.Łukasz Nowak2,78
4.Andrzej Chamera224.Krzysztof Bieleń1154.Łukasz Nowak4,004.Jacek Hołysz1254.Krzysztof Zieliński2,65
5.Tomasz Szkudlarek215.Jacek Hołysz1025.Paweł Osterreicher3,805.Krzysztof Bieleń885.Zbig Obarski2,40
Krzysztof Zieliński216.Kamil Cywka946.Kristof Yannek3,406.Tomasz Szkudlarek746.Kamil Cywka2,39
7.Michał Oleś167.Tomasz Szkudlarek897.Kamil Cywka3,367.Kamil Cywka677.Tomasz Szkudlarek2,11
8.Przemysław Grochola158.Łukasz Nowak728.Piotr Rytel3,178.Cezary Orzeł568.Jacek Hołysz2,08
9.Kamil Cywka149.Cezary Orzeł679.Adrian Pieniążek2,679.Łukasz Nowak509.Cezary Orzeł2,00
10.Cezary Orzeł1310.Artur Piętek5410.Tomasz Szkudlarek2,5410.Michał Oleś47Jajomir Zober2,00
Artur Piętek1311.Przemysław Grochola5311.Krzysztof Bieleń2,50Artur Piętek4711.Artur Piętek1,96
12.Łukasz Nowak1112.Michał Oleś4312.Cezary Orzeł2,3912.Przemysław Grochola3412.Dawid Tokarski1,94
13.Marcin Zięcina1013.Paweł Osterreicher3813.Szymon Buczek2,2513.Dawid Tokarski3313.Krzysztof Bieleń1,91
14.Tomasz Światowiec8Piotr Rytel38Artur Piętek2,2514.Paweł Osterreicher1814.Paweł Osterreicher1,80
15.Piotr Rytel715.Dawid Tokarski3415.Zbig Obarski2,20Łukasz Szadorski1815.Adrian Pieniążek1,67
16.Michał Chapski616.Marcin Zięcina2516.Przemysław Grochola2,04Marcin Zięcina1816.Michał Oleś1,62
Łukasz Szadorski617.Błażej Bućko2217.Piotr Banasiak2,0017.Michał Chapski1517.Szymon Buczek1,50
Dawid Tokarski618.Łukasz Szadorski21Dawid Tokarski2,0018.Błażej Bućko1318.Kristof Yannek1,40
19.Błażej Bućko519.Kristof Yannek1719.Błażej Bućko1,83Michał Szymański1319.Krzysztof Szczepański1,33
Łukasz Kułaga520.Tomasz Światowiec1520.Jacek Hołysz1,7020.Zbig Obarski1220.Przemysław Grochola1,31
Michał Pękała521.Łukasz Kułaga1421.Maciej Kluk1,67Piotr Rytel1221.Łukasz Szadorski1,29
Michał Szymański522.Zbig Obarski11Szymon Markut1,67Tomasz Światowiec1222.Błażej Bućko1,08
23.Błażej Knop423.Szymon Markut1023.Łukasz Szadorski1,5023.Łukasz Kułaga823.Marcin Zięcina1,06
Paweł Osterreicher424.Szymon Buczek9Jajomir Zober1,50Krzysztof Szczepański824.Michał Chapski1,00
25.Szymon Buczek3Michał Chapski925.Michał Oleś1,4825.Kristof Yannek7Paweł Kuczyński1,00
Adrian Pieniążek326.Adrian Pieniążek826.Marcin Zięcina1,4726.Szymon Buczek6Paweł Pokładek1,00
Kristof Yannek327.Paweł Łokaj727.Łukasz Kułaga1,4027.Adrian Pieniążek5Piotr Rytel1,00
28.Szymon Markut2Michał Szymański7Paweł Łokaj1,4028.Andrzej Kołacz4Michał Szymański1,00
Zbig Obarski229.Krzysztof Szczepański629.Paweł Kuczyński1,33Paweł Łokaj4Tomasz Światowiec1,00
Krzysztof Szczepański230.Maciej Kluk530.Tomasz Światowiec1,25Szymon Markut430.Andrzej Kołacz0,80
Jajomir Zober2Andrzej Kołacz531.Andrzej Kołacz1,00Jajomir Zober4Łukasz Kułaga0,80
32.Piotr Banasiak132.Paweł Kuczyński4Krzysztof Szczepański1,0032.Paweł Kuczyński3Paweł Łokaj0,80
Paweł Budzowski1Michał Pękała433.Błażej Knop0,75Michał Pękała333.Szymon Markut0,67
Paweł Burdzy134.Błażej Knop334.Michał Chapski0,6034.Paweł Burdzy234.Błażej Knop0,50
Maciej Kluk1Jajomir Zober335.Michał Szymański0,54Błażej Knop235.Maciej Kluk0,33
Andrzej Kołacz136.Piotr Banasiak236.Michał Pękała0,4036.Paweł Budzowski136.Michał Pękała0,30
Paweł Łokaj1Paweł Burdzy237.Paweł Burdzy0,29Maciej Kluk137.Paweł Burdzy0,29
38.Paweł Kuczyński038.Paweł Budzowski038.Paweł Budzowski0,00Paweł Pokładek138.Paweł Budzowski0,25
Paweł Pokładek0Paweł Pokładek0Paweł Pokładek0,0039.Piotr Banasiak039.Piotr Banasiak0,00
13 : 18
( 5 : 6 )
Koncertowa 4, boisko B
7 zawodników, 80 minut
mecz nr 1/2009 (27), 18.01.2009, 9:00
12 : 12
( 5 : 4 ) | ( 3 : 2 )
Koncertowa 4, boisko B
9 zawodników, 90 minut + karne
mecz nr 2/2009 (28), 25.01.2009, 9:00
12 : 17
( 4 : 5 )
Koncertowa 4, boisko B
12 zawodników, 96 minut
mecz nr 3/2009 (29), 1.02.2009, 9:00
10 : 11
( 5 : 2 )
Koncertowa 4, boisko B
6 zawodników, 60 minut
mecz nr 4/2009 (30), 15.02.2009, 9:00
14 : 17
( 4 : 9 )
Koncertowa 4, boisko B
6 zawodników, 60 minut
mecz nr 5/2009 (31), 15.02.2009, 10:15
16 : 18
( 5 : 4 )
Koncertowa 4, boisko B
7 zawodników, 80 minut
mecz nr 6/2009 (32), 22.02.2009, 9:00
15 : 9
( 8 : 3 )
Koncertowa 4, boisko B
8 zawodników, 80 minut
mecz nr 7/2009 (33), 1.03.2009, 9:00
15 : 9
( 5 : 1 )
Wałbrzyska 5, boisko B
16 zawodników, 96 minut
mecz nr 8/2009 (34), 8.03.2009, 9:00
10 : 12
( 4 : 5 )
Niepodległości 27, boisko B
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 9/2009 (35), 8.03.2009, 12:00
9 : 14
( 4 : 5 )
Wałbrzyska 5, boisko B
14 zawodników, 98 minut
mecz nr 10/2009 (36), 22.03.2009, 9:00
8 : 7
( 7 : 3 )
Wałbrzyska 5, boisko A
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 11/2009 (37), 22.03.2009, 11:30
10 : 10
( 3 : 6 ) | ( 5 : 2 )
Wałbrzyska 5, boisko B
16 zawodników, 98 minut + karne
mecz nr 12/2009 (38), 5.04.2009, 8:00
9 : 6
( 2 : 1 )
Wałbrzyska 5, boisko B
17 zawodników, 96 minut
mecz nr 13/2009 (39), 19.04.2009, 8:00
21 : 17
( 11 : 6 )
Wałbrzyska 5, boisko A
9 zawodników, 80 minut
mecz nr 14/2009 (40), 19.04.2009, 10:30
7 : 17
( 1 : 6 )
Koncertowa 4, boisko A
12 zawodników, 96 minut
mecz nr 15/2009 (41), 26.04.2009, 8:00
18 : 21
( 4 : 12 )
Koncertowa 4, boisko A
7 zawodników, 60 minut
mecz nr 16/2009 (42), 26.04.2009, 10:30
11 : 13
( 4 : 7 )
Koncertowa 4, boisko A
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 17/2009 (43), 3.05.2009, 8:00
16 : 4
( 16 : 4 ) | walkower
Koncertowa 4, boisko A
6 zawodników, 30 minut
mecz nr 18/2009 (44), 3.05.2009, 10:30
8 : 7
( 4 : 4 )
Wałbrzyska 5, boisko B
16 zawodników, 96 minut
mecz nr 19/2009 (45), 10.05.2009, 8:00
10 : 14
( 5 : 6 )
Wałbrzyska 5, boisko A
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 20/2009 (46), 10.05.2009, 10:30
11 : 13
( 4 : 9 )
Wałbrzyska 5, boisko B
15 zawodników, 98 minut
mecz nr 21/2009 (47), 17.05.2009, 8:00
13 : 13
( 6 : 6 ) | ( 1 : 3 )
Koncertowa 4, boisko B
8 zawodników, 60 minut + karne
mecz nr 22/2009 (48), 17.05.2009, 11:00
9 : 20
( 2 : 7 )
Wałbrzyska 5, boisko B
16 zawodników, 96 minut
mecz nr 23/2009 (49), 24.05.2009, 8:00
11 : 13
( 7 : 2 )
Koncertowa 4, boisko A
10 zawodników, 70 minut
mecz nr 24/2009 (50), 24.05.2009, 10:30
26 : 17
( 7 : 3 )
Koncertowa 4, boisko B
11 zawodników, 96 minut
mecz nr 25/2009 (51), 7.06.2009, 8:00
21 : 12
( 9 : 7 )
Koncertowa 4, boisko B
9 zawodników, 60 minut
mecz nr 26/2009 (52), 7.06.2009, 10:00
21 : 17
( 12 : 9 )
Niepodległości 27, boisko A
16 zawodników, 96 minut
mecz nr 27/2009 (53), 21.06.2009, 8:00
12 : 12
( 7 : 7 ) | ( 3 : 5 )
Niepodległości 27, boisko B
14 zawodników, 70 minut + karne
mecz nr 28/2009 (54), 21.06.2009, 10:30
10 : 10
( 4 : 5 ) | ( 3 : 5 )
Koncertowa 4, boisko B
11 zawodników, 90 minut + karne
mecz nr 29/2009 (55), 28.06.2009, 8:00
14 : 14
( 7 : 6 ) | ( 3 : 4 )
Koncertowa 4, boisko B
9 zawodników, 70 minut + karne
mecz nr 30/2009 (56), 28.06.2009, 10:30
22 : 16
( 8 : 8 )
Wawelska 3, boisko A
9 zawodników, 90 minut
mecz nr 31/2009 (57), 5.07.2009, 8:00
17 : 12
( 7 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
11 zawodników, 90 minut
mecz nr 32/2009 (58), 12.07.2009, 8:00
11 : 15
( 4 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
13 zawodników, 98 minut
mecz nr 33/2009 (59), 26.07.2009, 8:00
14 : 18
( 7 : 7 )
Wawelska 3, boisko B
10 zawodników, 60 minut
mecz nr 34/2009 (60), 26.07.2009, 10:15
6 : 6
( 2 : 3 ) | ( 3 : 5 )
Wawelska 3, boisko A
12 zawodników, 84 minut + karne
mecz nr 35/2009 (61), 2.08.2009, 8:00
21 : 16
( 11 : 8 )
Wawelska 3, boisko B
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 36/2009 (62), 2.08.2009, 10:15
14 : 14
( 7 : 8 ) | ( 3 : 2 )
Wawelska 3, boisko A
8 zawodników, 80 minut + karne
mecz nr 37/2009 (63), 23.08.2009, 8:00
26 : 12
( 10 : 1 )
Wawelska 3, boisko A
12 zawodników, 92 minut
mecz nr 38/2009 (64), 6.09.2009, 8:00
22 : 18
( 6 : 7 )
Wawelska 3, boisko A
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 39/2009 (65), 6.09.2009, 10:15
12 : 17
( 3 : 8 )
Wawelska 3, boisko A
13 zawodników, 98 minut
mecz nr 40/2009 (66), 13.09.2009, 8:00
21 : 23
( 11 : 8 )
Wawelska 3, boisko A
10 zawodników, 60 minut
mecz nr 41/2009 (67), 13.09.2009, 10:15
11 : 11
( 7 : 7 ) | ( 6 : 2 )
Wawelska 3, boisko A
11 zawodników, 96 minut + karne
mecz nr 42/2009 (68), 20.09.2009, 8:00
6 : 12
( 2 : 7 )
Wawelska 3, boisko B
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 43/2009 (69), 20.09.2009, 10:15
11 : 9
( 5 : 6 )
Wawelska 3, boisko A
13 zawodników, 98 minut
mecz nr 44/2009 (70), 27.09.2009, 8:00
12 : 16
( 5 : 8 )
Wawelska 3, boisko A
15 zawodników, 98 minut
mecz nr 45/2009 (71), 4.10.2009, 14:00
11 : 11
( 6 : 3 ) | ( 5 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
13 zawodników, 98 minut + karne
mecz nr 46/2009 (72), 11.10.2009, 8:00
17 : 13
( 10 : 6 )
Wawelska 3, boisko A
10 zawodników, 60 minut
mecz nr 47/2009 (73), 11.10.2009, 10:30
13 : 8
( 6 : 2 )
Wawelska 3, boisko A
11 zawodników, 90 minut
mecz nr 48/2009 (74), 18.10.2009, 8:00
15 : 15
( 10 : 6 ) | ( 2 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
9 zawodników, 90 minut + karne
mecz nr 49/2009 (75), 8.11.2009, 8:00
17 : 16
( 9 : 2 )
Koncertowa 4, boisko C
13 zawodników, 96 minut
mecz nr 50/2009 (76), 11.11.2009, 8:00
6 : 12
( 4 : 3 )
Koncertowa 4, boisko B
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 51/2009 (77), 11.11.2009, 10:15
8 : 14
( 2 : 6 )
Koncertowa 4, boisko B
11 zawodników, 96 minut
mecz nr 52/2009 (78), 15.11.2009, 8:00
12 : 9
( 7 : 3 )
Koncertowa 4, boisko B
10 zawodników, 60 minut
mecz nr 53/2009 (79), 15.11.2009, 10:15
12 : 14
( 7 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
14 zawodników, 98 minut
mecz nr 54/2009 (80), 22.11.2009, 8:00
18 : 14
( 7 : 6 )
Wawelska 3, boisko A
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 55/2009 (81), 22.11.2009, 10:15
21 : 16
( 7 : 8 )
Wawelska 3, boisko A
9 zawodników, 90 minut
mecz nr 56/2009 (82), 29.11.2009, 8:00
8 : 13
( 1 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
13 zawodników, 98 minut
mecz nr 57/2009 (83), 6.12.2009, 8:00
18 : 12
( 8 : 5 )
Wawelska 3, boisko A
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 58/2009 (84), 6.12.2009, 10:15
16 : 18
( 8 : 9 )
Wawelska 3, boisko A
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 59/2009 (85), 13.12.2009, 8:00
14 : 20
( 8 : 9 )
Koncertowa 4, boisko B
9 zawodników, 90 minut
mecz nr 60/2009 (86), 20.12.2009, 8:00
regulamin kar | inne sezony: 2008, 2010, 2011, 2012