kliknij poniższe zdjęcie, aby zobaczyć galerię fotografii z uroczystości wręczenia nagród i z wieczoru pokerowego (33 fotki)

Zwycięzcą sezonu 2010 (trzeciego sezonu Latoligi Warszawskiej) po raz drugi w historii został Jacek Hołysz. Wicemistrzostwo wywalczył Krzysztof Zieliński (zeszłoroczny mistrz), natomiast trzecie miejsce zajął Cezary Orzeł, który do tej pory nie stawał jeszcze na żadnym stopniu podium.

 

Zgodnie z latoligową tradycją dziesięciu najlepszym zawodnikom rozgrywek przyznano medale, organizator przygotował również jedenaście szklanych trofeów za inne osiągnięcia. 11 lutego 2011 r. o godzinie 20:00 dziewięciu graczy Latoligi Warszawskiej spotkało się w warszawskim mieszkaniu Jacka Hołysza, gdzie odbyła się ceremonia wręczenia nagród zawodnikom. Uroczytość odbyła się w pokoju specjalnie przyozdobionym na tę okazję barwami Lawy, zdjęciami meczowymi i styropianowym logo rozgrywek. Wręczaniu metalowych krążków i szklanych statuetek towarzyszył hymn Ligi Mistrzów. Na ścianie wyświetlane były zdjęcia i filmy wykonane w sezonie 2010.

 

Po uroczystości gracze zasiedli do stołu pokerowego. Zwycięzcą turnieju został Michał Legumina, który w finale zmierzył się z Jackiem Hołyszem. Z powodu ustawy antyhazardowej nie przewidziano nagród dla najlepszych pokerzystów, ale pozostał im przynajmniej smak satysfakcji.

 

Organizator rozgrywek serdecznie dziękuje Piotrowi Hołyszowi za udostępnienie stołu i żetonów do pokera; firmie Tryumf ze Stalowej Woli za przygotowanie medali i trofeów dla zawodników; Krzysztofowi Bieleniowi, Michałowi Olesiowi i Krzysztofowi Zielińskiemu za oprawę fotograficzną uroczystości oraz Łukaszowi Nowakowi i Michałowi Olesiowi za przygotowanie zapiekanek. Największe podziękowania kieruje oczywiście do wszystkich zawodników, którzy brali udział w meczach sezonu 2010. Wszyscy pragniemy również podziękować naszym dziewczynom, narzeczonym i żonom, które cierpliwie znoszą nasze wstawanie w niedzielne poranki :)

Miejsce w rankingu końcowym tworzonym pod koniec sezonu określane jest na podstawie miejsc zajmowanych przez graczy w rankingu karmazynowym oraz rankingu oranżowym. Ranking końcowy obliczany jest poprzez zsumowanie miejsc zajmowanych przez gracza i odjęcie tej liczby od sumy najgorszych możliwych miejsc. Uzyskany w ten sposób wynik jest dzielony jest przez dwa oraz powiększany o jeden. W przypadku równej sumy zajmowanych miejsc o kolejności decyduje wyższa pozycja zajęta w rankingu karmazynowym.

HOŁEK

Hołysz

Jacek

1

39,1

NIEZIELAN

Zieliński

Krzysztof

2

39,0

CZARO

Orzeł

Cezary

3

38,0

ANDREW

Chamera

Andrzej

4

37,5

UOLES

Oleś

Michał

5

36,5

NOWAK

Nowak

Łukasz

6

35,0

KRZYCHU

Bieleń

Krzysztof

7

33,1

KAMIL

Cywka

Kamil

8

33,0

GRZESIU

Nowaczek

Grzegorz

9

32,5

LEGEE

Legumina

Michał

10

31,5

Oprócz medali zawodnikom są wręczane także szklane trofea za indywidualne osiągnięcia w 11 kategoriach. Trofea te mają różną wielkość, która zależy od prestiżu danej nagrody. Tytuł, który pragnie otrzymać każdy gracz to "gracz sezonu".

ANDREW

Chamera

Andrzej

najwięcej
tytułów
gracza meczu

10

HOŁEK

Hołysz

Jacek

najwięcej
wygranych
meczów

30

DŁUGI

Małek

Artur

najwyższy
procent
wygranych

72,7

NIEZIELAN

Zieliński

Krzysztof

największa
liczba
bramek

132

NIEZIELAN

Zieliński

Krzysztof

największa
liczba
asyst

102

LEGEE

Legumina

Michał

najwyższa
średnia
bramek

3,55

KUKACZ

Kowalik

Jacek

najwyższa
średnia
asyst

2,80

HOŁEK

Hołysz

Jacek

najwięcej
zwycięstw
z rzędu

9

SOSNA

Sosnowski

Adam

najwięcej
bramek
w meczu

12

CZARO

Orzeł

Cezary

najwięcej
asyst
w meczu

7

LEGEE

Legumina

Michał

najlepsze
meczowe
statystyki

9 br. i 6 as.

rozegrane mecze

51

średnia długość meczu w minutach

69

średnia liczba graczy na mecz

10,9

odwołane mecze

1

strzelone bramki

1128

średnia bramek na mecz

22,1

bramki samobójcze

17

rekord porażek z rzędu - Cezary Orzeł

6

liczba piłek, którymi rozgrywano mecze

3

liczba debiutantów w tym sezonie

11

mecze rozgrywane na dwóch boiskach

2

najwięcej głosów na forum na gracza meczu (KC)

10

największa suma bramek w meczu

35

najmniejsza suma bramek w meczu

12

kontuzje skutkujące wizytą w szpitalu

0

zawodnicy, którzy zagrali w tym sezonie

40

 

sucho: pogodnie/pochmurno, bez opadów

mokro: opady deszczu i/lub wilgotna murawa

śnieg: opady śniegu i/lub zaśnieżone boisko

Wykres demonstruje, w jakich warunkach atmosferycznych były rozgrywane mecze sezonu 2010. Jeśli podczas meczu warunki ulegały zmianie, w statystykach uwzględniane były warunki mniej sprzyjające.

 

AD: Andrzej Chamera, NZ: Krzysztof Zieliński, KC: Kamil Cywka, NK: Łukasz Nowak, MO: Michał Oleś, NG: Grzegorz Nowaczek

Wykres ukazuje, którzy zawodnicy najczęściej zdobywali tytuł gracza meczu. Od połowy sezonu 2009 wyróżnienie to jest przyznawane zawodnikowi, na którego zagłosuje najwięcej osób na forum Lawy.

 

JH: Jacek Hołysz, NZ: Krzysztof Zieliński, AD: Andrzej Chamera, MO: Michał Oleś, CZ: Cezary Orzeł, NK: Łukasz Nowak, NG: Grzegorz Nowaczek

Wykres przedstawia, którzy zawodnicy mają na swoim koncie najwięcej występów w meczach sezonu 2010. W statystyce tej tradycyjnie wygrywa organizator rozgrywek.

 

JH: Jacek Hołysz, CZ: Cezary Orzeł, MO: Michał Oleś, NK: Łukasz Nowak, NZ: Krzysztof Zieliński

Wykres wskazuje, którzy zawodnicy mają na swoim koncie najdłuższe serie występów w kolejnych meczach sezonu 2010. Regularne uczestnictwo jest dowodem umiejętności dostosowania planów do terminarza Lawy.

zwycięzcy grający w zielonych koszulkach

zwycięzcy grający w czerwonych kosz.

Wykres demonstruje, jak często zwycięstwa odnosili zawodnicy, którzy występowali w czerwonych koszulkach Lawy w stosunku do graczy, którzy grali w zielonych koszulkach. Według badań 55% wszystkich zawodów wygrywają gracze w czerwonych strojach.

bramki, które padły po asyście

bramki, które padły bez asysty

Wykres ukazuje, ile bramek padło po indywidualnych akcjach graczy, a ile po akcjach zespołowych. Statystykę zafałszowuje nieco fakt, że organizator nie uznawał w sezonie 2010 asysty, jeśli podawaną do strzelca piłkę dotknął zawodnik przeciwnej drużyny.

zawodnicy, którzy grali już w Lawie

debiutanci w sezonie 2010

Wykres przedstawia, dla ilu zawodników spośród wszystkich, ktorzy wystąpili w Lawie w sezonie 2010, był to pierwszy sezon występów w rozgrywkach. Debiuty są dopuszczalne tylko wtedy, gdy brakuje chętnych do gry, co może uniemożliwić zorganizowanie meczu.

terminy, w których rozegrano jeden mecz

terminy, w których rozegrano dwa mecze

Wykres wskazuje, w ilu terminach rozgrywano dwa mecze. Jest to możliwe, jeśli po pierwszym meczu rozegranym danego dnia co najmniej sześć osób ma ochotę zagrać ponownie. Takie mecze stanowią wyzwanie z powodu zmęczenia i małej liczby graczy.

gracze nagradzani już w innych sezonach

gracze nagrodzeni w Lawie po raz pierwszy

Wykres demonstruje stosunek liczby zawodników, którzy zdobyli w tym roku medal lub szklane trofeum po raz pierwszy do liczby graczy, którzy takie nagrody otrzymywali już w sezonach 2008 i 2009. Im więcej nowo nagrodzonych, tym mniej prawdy w stwierdzeniu, że w Lawie co roku nagradzane są te same osoby, a nowi zawodnicy nie mogą się wypromować.

 

AK: Andrzej Kołacz, SP: Michał Pękała, LK: Łukasz Kułaga, MO: Michał Oleś, PB: Paweł Burdzy

Wykres ukazuje, którzy zawodnicy zanotowali największy awans w rankingu na zakończenie sezonu w porównaniu z sezonem 2009. Uwzględniono tylko zawodników, którzy wystąpili w min. 5 meczach każdego sezonu.

 

ZI: Marcin Zięcina, PR: Przemysław Grochola, TS: Tomasz Szkudlarek, NG: Grzegorz Nowaczek, AP: Artur Piętek

Wykres przedstawia, którzy zawodnicy zanotowali największy spadek w rankingu na zakończenie sezonu w porównaniu z sezonem 2009. Uwzględniono tylko zawodników, którzy wystąpili w min. 5 meczach każdego sezonu.

 

MO: Michał Oleś, LS: Łukasz Szadorski, KR: Krzysztof Bieleń, NZ: Krzysztof Zieliński

Wykres wskazuje graczy, którym w sezonie 2010 najczęściej zdarzało się niefortunnie skierować piłkę do własnej bramki. Duża liczba "swojaków" oznacza przeważnie, że gracz angażuje się w grę defensywną bardziej niż inni, ale kiepsko się ustawia albo ma pecha :)

spóźnienia przekraczające 5 minut

odwoływanie udziału w meczu

Wykres pozwala porównać liczbę przypadków ukarania zawodników za spóźnienia z liczbą przypadków nałożenia kary za odwołanie przez zawodnika jego udziału w spotkaniu lub niepojawienie się na meczu bez uprzedzenia o tym organizatora. Wykres nie uwzględnia kilku kar za walkowery lub niesportowe zachowanie. Punkty są odejmowane od obu rankingów.

 

MN: Jon Snow, NG: Grzegorz Nowaczek, NZ: Krzysztof Zieliński, OR: Marcin Orlikowski, AD: Andrzej Chamera TS: Tomasz Szkudlarek

Wykres demonstruje, którzy zawodnicy zebrali najwięcej punktów karnych (np. za spóźnienia lub odwoływanie udziału w meczach).

 

NG: Grzegorz Nowaczek, AD: Andrzej Chamera, LK: Łukasz Kułaga, OR: Marcin Orlikowski, KD: Piotr Rytel, SP: Michał Pękała

Wykres ukazuje, którzy gracze najczęściej spóźniali się na mecze sezonu 2010. Łączna suma spóźnień wszystkich graczy wyniosła w tym sezonie 8 godzin i 33 minuty...

 

TS: Tomasz Szkudlarek, NZ: Krzysztof Zieliński, BB: Błażej Bućko, JK: Jacek Kowalik, MN: Jon Snow, AP: Artur Piętek

Wykres przedstawia, którzy zawodnicy najczęściej odwoływali swój udział lub po prostu nie przychodzili na mecze sezonu 2010, na które się zgłosili.

mecze zakończone normalnie

mecze zakończone remisem i karnymi

Wykres pozwala porównać stosunek liczby spotkań zakończonych wygraną jednej z drużyn w regulaminowym czasie gry z liczbą spotkań zakończonych remisami (i rzutami karnymi, które pozwalają w takiej sytuacji wyłonić zwycięzców, ponieważ w Lawie każdy mecz musi zakończyć się czyjąś wygraną).

rzuty karne zakończone golem

rzuty karne niecelne lub obronione

Wykres pozwala porównać stosunek liczby skutecznie wyegzekwowanych rzutów karnych kończących remisowe mecze z liczbą strzałów niecelnych lub obronionych przez bramkarzy. Na statystykę tę ma wpływ nie tylko forma graczy, ale i miejsce rozgrywania meczu (i związana z tym wielkość bramek).

zwycięzcy w zielonych koszulkach

zwycięzcy w czerwonych koszulkach

Wykres ukazuje, jak często zwycięstwa po karnych odnosili gracze, którzy występowali w czerwonych koszulkach w stosunku do graczy, którzy grali w koszulkach zielonych. Według badań karne lepiej wykonują strzelający jako pierwsi (skrypt generujący statystyki wymaga, aby w Lawie byli to zawsze "czerwoni").

Wykres przedstawia, którzy zawodnicy zdobyli w sezonie 2010 najwięcej goli z rzutów karnych dyktowanych na zakończenie każdego remisowego meczu. Wśród zawodników, którzy wykonywali co najmniej pięć jedenastek, najwyższą skuteczność miał Cezary Orzeł (zanotował 5 trafień na 5 prób).

wygrana prowadzących po 1. połowie

wygrana przegrywających po 1. połowie

Wykres demonstruje, jak często wygrywały drużyny, które prowadziły lub przegrywały po pierwszej części meczu. Jest to więc pewnego rodzaju barometr odporności psychicznej zawodników na niepowodzenia w pierwszych minutach spotkania.

bramki strzelone w drugiej połowie

bramki strzelone w pierwszej połowie

Wykres przedstawia, jak dużo bramek padało w sezonie 2010 w poszczególnych połowach meczów. W Latolidze Warszawskiej najwięcej bramek pada tuż przed końcowym gwizdkiem oraz krótko po przerwie, a więc gdy gracze obu drużyn są dość rozluźnieni.

zwycięstwa grających w przewadze

zwycięstwa grających w osłabieniu

Wykres pozwala sprawdzić, jak w przypadku nieparzystej liczby graczy występ w przewadze liczebnej wpływa na szanse zwyciężenia. W sezonie 2010 Hołek rzadko potrafił dobrać składy w taki sposób, aby obie drużyny miały równe szanse na zwycięstwo.

mecze z parzystą liczbą uczestników

mecze z nieparzystą liczbą uczestników

Wykres ukazuje, jak często w meczach sezonu 2010 występowała parzysta lub nieparzysta liczba graczy. Pożądane jest, aby w meczu każdej z drużyn grało po tyle samo osób, ale z przyczyn niezależnych od organizatora nie zawsze jest to możliwe.

K4A: ul. Koncertowa 4, boisko A, sportflex
K4B: Koncertowa 4, boisko B, dywan
Mel: Melodyjna, dywan,
Pol: Polna 5, dywan
Pus: Puszczyka 8, sztuczna trawa
W3A: Wawelska 3, boisko A, sztuczna trawa
W3B: Wawelska 3, boisko B, sportflex

Wykres pozwala porównać, po ilu zawodników występowało w poszczególnych meczach sezonu 2010. Liczby 6-19 oznaczają w każdym wypadku liczbę wszystkich graczy przebywających na boisku, a nie liczbę graczy w każdej z drużyn. Na przykład liczba 7 oznacza, że w meczu drużyna trzyosobowa zmierzyła się z zespołem czteroosobowym - składy były więc niestety nierówne pod względem liczby zawodników. Ponieważ jednak w porównaniu z poprzednim sezoniem zwiększyła sie liczba osób uczestniczących w meczach Lawy (w sezonie 2010 w rozgrywkach zadebiutowało jedenastu graczy), nieparzysta liczba uczestników meczu rzadko stanowiła problem.

Wykres przedstawia o jakiej porze były rozpoczynane mecze w sezonie 2010. Mecze są rozgrywane w godzinach porannych z powodu lepszej dostępności boisk lub obowiązujących dla Lawy rezerwacji obiektów. Organizator czyni wyjątki od tej reguły tylko w wyjątkowych sytuacjach.

oznacza mecz wygrany przez zawodnika oznacza mecz przegrany przez zawodnika
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051
Krzysztof Bieleń-----------------------------
Szymon Buczek-------------------------------------------------
Błażej Bućko--------------------------------------
Paweł Budzowski-------------------------------------------
Paweł Burdzy-------------------------------------------
Andrzej Chamera--------------
Kamil Cywka------------------------------
Paweł Gajda--------------------------------------------------
Przemysław Grochola---------------------------------------
Jacek Hołysz--
Piotr Jakóbik--------------------------------------------------
Błażej Knop-------------------------------------------------
Andrzej Kołacz---------------------------------------
Jacek Kowalik----------------------------------------------
Łukasz Kułaga---------------------------------
Michał Legumina----------------------------------------
Paweł Łokaj-------------------------------------------
Artur Małek----------------------------------------
Jon Snow------------------------------------------------
Grzegorz Nowaczek------------------------
Łukasz Nowak-----------------------
Zbig Obarski-------------------------------------------------
Michał Oleś---------------
Marcin Orlikowski--------------------------------------
Cezary Orzeł-----------------
Paweł Osterreicher------------------------------------------------
Michał Pękała------------------------------------------
Michał Pich-----------------------------------
Artur Piętek----------------------------
Mikołaj Rybak--------------------------------------------------
Paweł Ryczko--------------------------------------
Piotr Rytel---------------------------------------
Adam Sosnowski---------------------------------------------
Łukasz Szadorski-----------------------------------
Tomasz Szkudlarek-----------------------------------
Michał Szymański-------------------------------------------------
Dawid Tokarski-----------------------------------------------
Kristof Yannek--------------------------------------------------
Krzysztof Zieliński---------
Marcin Zięcina--------------------------------------------

Symbole awansu i spadku oznaczają zmianę pozycji gracza w danym rankingu w porównaniu z sezonem 2009. Symbol N oznacza, że dany zawodnik zadebiutował w Lawie w sezonie 2010.

ranking karmazynowyranking oranżowypseudonimzagranewygrane% wygr.wpkppkbramkiśr. bramekasystyśr. asystsam.kary
1.Hołek2361.Niezielan288,3Andrew371849%341283,46752,030-12
2.Czaro2322.Andrew256,4Bakster8338%1130,3820,2500
3.Niezielan2273.Hołek249,3Blady13538%14241,85231,771-4
4.Uoles2234.Czaro235,4Buczek22100%0021,0010,500-1
5.Andrew2215.Uoles206,4Budzuś8450%1110,1320,2500
6.Nowak2146.Nowak197,9Czaro341853%14872,56862,531-2
7.Krzychu2037.Grzesiu160,8Długi11873%3120,1850,450-3
8.Kamil1998.Kamil136,5Dziomal16956%21402,50291,810-7
Legee1999.Krzychu132,9Gajdzik11100%0022,0000,000-1
10.Dziomal18010.Dziomal97,4Grocho12542%23191,58121,0001
Grzesiu18011.Legee96,8Grzesiu271037%33692,56692,561-19
12.Kadłub16912.Piętas84,5Hołek493061%55761,55801,6310
13.Piętas16113.Kadłub81,5Jakóbczak11100%0022,0033,000-2
14.Sosna15714.Blady68,0Janek100%0022,0000,000-3
15.Blady14615.Misaki64,7Kadłub12758%11373,08191,580-5
16.Misaki14016.Grocho55,3Kamil211257%13532,52381,8100
17.Grocho13917.Sosna52,0Knopiq22100%0021,0042,0000
18.Szadi13818.Szadi44,7Kołacz12542%21110,9260,501-3
19.Kukacz12819.Misiek34,9Krzychu221359%22482,18401,822-1
20.Długi11820.Kołacz34,6Kukacz5240%0181,60142,800-3
21.Kołacz11621.Kukacz34,4Legee11873%30393,55272,451-2
22.Misiek10722.Długi32,4Maniek3267%10113,6751,670-20
23.Spider10123.Orlik26,6Miki100%0011,0000,0000
24.Orlik10024.Spider25,6Misaki18739%43241,33170,940-5
25.Zięciu9425.Ryku25,4Misiek16744%3140,2550,3100
26.Ryku8926.Zięciu23,9Niezielan422048%621323,141022,432-14
27.Walkman8427.Tokarz21,0Nowak281346%24933,32531,8901
28.Budzuś7628.Budzuś20,4Orlik13431%23131,0070,540-13
29.Bakster7129.Walkman19,6Piętas231043%12271,17231,000-4
30.Zbychu6830.Bakster19,4Rejczel3133%0082,6762,0000
31.Tokarz5831.Zbychu18,0Ryku13538%2320,1550,380-3
32.Rejczel4832.Rejczel17,5Sosna6350%21213,50122,0000
33.Knopiq4333.Knopiq11,0Spider9556%1260,6730,330-5
34.Maniek3834.Szymak9,0Szadi16850%42100,6390,563-2
35.Jakóbczak3635.Buczek7,0Szymak22100%0031,5010,5000
Szymak3636.Jakóbczak5,5Tokarz4250%0082,0071,7500
37.Buczek3237.Gajdzik3,5Uoles362261%32782,17601,674-1
38.Gajdzik2438.Miki1,5Walkman8450%2010,1340,500-2
39.Janek1039.Maniek1,0Zbychu22100%0094,5073,500-3
40.Miki140.Janek-0,5Zięciu7229%1250,7191,290-3
wygrane meczeprocent wygranychstrzelone bramkiśr. bramek na meczzaliczone asystyśr. asyst na mecz
1.Hołek301.Długi72,71.Niezielan1321.Legee3,551.Niezielan1021.Kukacz2,80
2.Uoles22Legee72,72.Andrew1282.Sosna3,502.Czaro862.Grzesiu2,56
3.Niezielan203.Hołek61,23.Nowak933.Andrew3,463.Hołek803.Czaro2,53
4.Andrew184.Uoles61,14.Czaro874.Nowak3,324.Andrew754.Legee2,45
Czaro185.Krzychu59,15.Uoles785.Niezielan3,145.Grzesiu695.Niezielan2,43
6.Krzychu136.Kadłub58,36.Hołek766.Kadłub3,086.Uoles606.Andrew2,03
Nowak137.Kamil57,17.Grzesiu697.Czaro2,567.Nowak537.Sosna2,00
8.Kamil128.Dziomal56,38.Kamil538.Grzesiu2,568.Krzychu408.Nowak1,89
9.Grzesiu109.Spider55,69.Krzychu489.Kamil2,529.Kamil389.Krzychu1,82
Piętas1010.Czaro52,910.Dziomal4010.Dziomal2,5010.Dziomal2910.Dziomal1,81
11.Dziomal911.Budzuś50,011.Legee3911.Krzychu2,1811.Legee2711.Kamil1,81
12.Długi8Sosna50,012.Kadłub3712.Uoles2,1712.Blady2312.Blady1,77
Legee8Szadi50,013.Piętas2713.Blady1,85Piętas2313.Uoles1,67
Szadi8Walkman50,014.Blady2414.Kukacz1,6014.Kadłub1914.Hołek1,63
15.Kadłub715.Andrew48,6Misaki2415.Grocho1,5815.Misaki1715.Kadłub1,58
Misaki716.Niezielan47,616.Sosna2116.Hołek1,5516.Kukacz1416.Zięciu1,29
Misiek717.Nowak46,417.Grocho1917.Misaki1,3317.Grocho1217.Grocho1,00
18.Blady518.Misiek43,818.Orlik1318.Piętas1,17Sosna12Piętas1,00
Grocho519.Piętas43,519.Kołacz1119.Orlik1,0019.Szadi919.Misaki0,94
Kołacz520.Grocho41,7Maniek1120.Kołacz0,92Zięciu920.Szadi0,56
Ryku5Kołacz41,721.Szadi1021.Zięciu0,7121.Orlik721.Orlik0,54
Spider522.Kukacz40,022.Zbychu922.Spider0,67Tokarz722.Kołacz0,50
23.Budzuś423.Misaki38,923.Kukacz823.Szadi0,63Zbychu7Walkman0,50
Orlik424.Blady38,5Rejczel824.Bakster0,3824.Kołacz624.Długi0,45
Walkman4Ryku38,5Tokarz825.Misiek0,25Rejczel625.Ryku0,38
26.Bakster326.Bakster37,526.Spider626.Długi0,1826.Długi526.Spider0,33
Sosna327.Grzesiu37,027.Zięciu527.Ryku0,15Maniek527.Misiek0,31
28.Buczek228.Orlik30,828.Misiek428.Budzuś0,13Misiek528.Bakster0,25
Knopiq229.Zięciu28,629.Bakster3Walkman0,13Ryku5Budzuś0,25
Kukacz230.Buczek100,0Szymak330.Zbychu4,5030.Knopiq430.Zbychu3,50
Maniek2Gajdzik100,031.Buczek231.Maniek3,67Walkman431.Jakóbczak3,00
Szymak2Jakóbczak100,0Długi232.Rejczel2,6732.Jakóbczak332.Knopiq2,00
Tokarz2Knopiq100,0Gajdzik233.Gajdzik2,00Spider3Rejczel2,00
Zbychu2Szymak100,0Jakóbczak2Jakóbczak2,0034.Bakster234.Tokarz1,75
Zięciu2Zbychu100,0Janek2Janek2,00Budzuś235.Maniek1,67
36.Gajdzik136.Maniek66,7Knopiq2Tokarz2,0036.Buczek136.Buczek0,50
Jakóbczak137.Tokarz50,0Ryku237.Szymak1,50Szymak1Szymak0,50
Rejczel138.Rejczel33,338.Budzuś138.Buczek1,0038.Gajdzik038.Gajdzik0,00
39.Janek039.Janek0,0Miki1Knopiq1,00Janek0Janek0,00
Miki0Miki0,0Walkman1Miki1,00Miki0Miki0,00
15 : 12
( 6 : 6 )
Koncertowa 4, boisko B
6 zawodników, 60 minut
mecz nr 1/2010 (87), 3.01.2010, 8:00
6 : 16
( 1 : 6 )
Koncertowa 4, boisko B
8 zawodników, 80 minut
mecz nr 2/2010 (88), 10.01.2010, 8:00
8 : 16
( 5 : 8 )
Koncertowa 4, boisko B
6 zawodników, 60 minut
mecz nr 3/2010 (89), 17.01.2010, 8:00
12 : 15
( 3 : 4 )
Koncertowa 4, boisko B
8 zawodników, 80 minut
mecz nr 4/2010 (90), 24.01.2010, 8:00
14 : 4
( 7 : 1 )
Koncertowa 4, boisko B
6 zawodników, 60 minut
mecz nr 5/2010 (91), 31.01.2010, 8:00
11 : 3
( 2 : 1 )
Koncertowa 4, boisko B
7 zawodników, 80 minut
mecz nr 6/2010 (92), 7.02.2010, 8:00
7 : 5
( 1 : 2 )
Koncertowa 4, boisko B
7 zawodników, 80 minut
mecz nr 7/2010 (93), 21.02.2010, 8:30
12 : 5
( 2 : 3 )
Koncertowa 4, boisko A
8 zawodników, 80 minut
mecz nr 8/2010 (94), 28.02.2010, 8:00
18 : 4
( 6 : 2 )
Koncertowa 4, boisko A
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 9/2010 (95), 7.03.2010, 9:00
25 : 7
( 12 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
13 zawodników, 98 minut
mecz nr 10/2010 (96), 21.03.2010, 8:00
8 : 11
( 4 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
13 zawodników, 98 minut
mecz nr 11/2010 (97), 28.03.2010, 8:00
14 : 13
( 5 : 7 )
Wawelska 3, boisko A
10 zawodników, 50 minut
mecz nr 12/2010 (98), 28.03.2010, 10:30
19 : 13
( 7 : 3 )
Wawelska 3, boisko A
14 zawodników, 98 minut
mecz nr 13/2010 (99), 11.04.2010, 8:00
14 : 14
( 5 : 5 ) | ( 5 : 3 )
Wawelska 3, boisko A
8 zawodników, 60 minut + karne
mecz nr 14/2010 (100), 11.04.2010, 10:30
10 : 17
( 3 : 5 )
Wawelska 3, boisko A
12 zawodników, 96 minut
mecz nr 15/2010 (101), 18.04.2010, 8:00
11 : 13
( 6 : 6 )
Wawelska 3, boisko B
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 16/2010 (102), 18.04.2010, 10:15
6 : 11
( 2 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
14 zawodników, 98 minut
mecz nr 17/2010 (103), 25.04.2010, 8:00
7 : 11
( 5 : 5 )
Koncertowa 4, boisko A
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 18/2010 (104), 9.05.2010, 8:00
6 : 6
( 2 : 2 ) | ( 3 : 1 )
Melodyjna
13 zawodników, 98 minut + karne
mecz nr 19/2010 (105), 16.05.2010, 8:30
13 : 7
( 5 : 2 )
Melodyjna
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 20/2010 (106), 23.05.2010, 8:00
6 : 15
( 5 : 5 )
Melodyjna
11 zawodników, 96 minut
mecz nr 21/2010 (107), 30.05.2010, 8:00
10 : 17
( 3 : 7 )
Melodyjna
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 22/2010 (108), 13.06.2010, 8:00
7 : 5
( 1 : 1 )
Melodyjna
10 zawodników, 96 minut
mecz nr 23/2010 (109), 20.06.2010, 8:00
8 : 16
( 1 : 7 )
Melodyjna
9 zawodników, 90 minut
mecz nr 24/2010 (110), 27.06.2010, 8:00
15 : 8
( 9 : 3 )
Wawelska 3, boisko A
9 zawodników, 90 minut
mecz nr 25/2010 (111), 11.07.2010, 8:00
10 : 10
( 6 : 4 ) | ( 9 : 8 )
Wawelska 3, boisko A
8 zawodników, 80 minut + karne
mecz nr 26/2010 (112), 25.07.2010, 8:00
9 : 9
( 4 : 1 ) | ( 3 : 2 )
Wawelska 3, boisko A
14 zawodników, 86 minut + karne
mecz nr 27/2010 (113), 1.08.2010, 8:00
12 : 12
( 5 : 3 ) | ( 4 : 3 )
Wawelska 3, boisko A
12 zawodników, 96 minut + karne
mecz nr 28/2010 (114), 8.08.2010, 8:00
22 : 9
( 8 : 3 )
Wawelska 3, boisko A
15 zawodników, 98 minut
mecz nr 29/2010 (115), 15.08.2010, 8:00
14 : 8
( 4 : 2 )
Wawelska 3, boisko A
14 zawodników, 84 minuty
mecz nr 30/2010 (116), 22.08.2010, 8:00
11 : 9
( 3 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 31/2010 (117), 29.08.2010, 8:00
10 : 10
( 8 : 5 ) | ( 5 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
15 zawodników, 88 minut + karne
mecz nr 32/2010 (118), 5.09.2010, 8:00
9 : 14
( 6 : 5 )
Koncertowa 4, boisko A
11 zawodników, 60 minut
mecz nr 33/2010 (119), 5.09.2010, 10:15
14 : 12
( 6 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
14 zawodników, 98 minut
mecz nr 34/2010 (120), 12.09.2010, 8:00
11 : 21
( 4 : 7 )
Wawelska 3, boisko B
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 35/2010 (121), 12.09.2010, 10:15
16 : 6
( 5 : 4 )
Wawelska 3, boisko A
12 zawodników, 90 minut
mecz nr 36/2010 (122), 19.09.2010, 8:00
12 : 23
( 3 : 9 )
Wawelska 3, boisko A
9 zawodników, 90 minut
mecz nr 37/2010 (123), 26.09.2010, 8:00
8 : 4
( 4 : 2 )
Wawelska 3, boisko A
15 zawodników, 88 minut
mecz nr 38/2010 (124), 3.10.2010, 8:00
6 : 9
( 5 : 5 )
Wawelska 3, boisko A
17 zawodników, 90 minut
mecz nr 39/2010 (125), 10.10.2010, 8:00
12 : 10
( 3 : 7 )
Wawelska 3, boisko A
10 zawodników, 90 minut
mecz nr 40/2010 (126), 17.10.2010, 8:00
7 : 7
( 3 : 3 ) | ( 7 : 6 )
Wawelska 3, boisko A
17 zawodników, 90 minut + karne
mecz nr 41/2010 (127), 24.10.2010, 8:00
15 : 9
( 4 : 4 )
Polna 5
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 42/2010 (128), 24.10.2010, 10:30
6 : 13
( 1 : 6 )
Wawelska 3, boisko A
15 zawodników, 96 minut
mecz nr 43/2010 (129), 7.11.2010, 8:00
13 : 16
( 5 : 8 )
Wawelska 3, boisko A
12 zawodników, 96 minut
mecz nr 44/2010 (130), 11.11.2010, 8:00
9 : 9
( 5 : 5 ) | ( 6 : 5 )
Wawelska 3, boisko A
14 zawodników, 84 minuty + karne
mecz nr 45/2010 (131), 14.11.2010, 8:00
6 : 14
( 3 : 3 )
Polna 5
11 zawodników, 60 minut
mecz nr 46/2010 (132), 14.11.2010, 10:15
6 : 6
( 5 : 2 ) | ( 6 : 7 )
Wawelska 3, boisko A
19 zawodników, 80 minut + karne
mecz nr 47/2010 (133), 21.11.2010, 8:00
11 : 9
( 5 : 4 )
Polna 5
8 zawodników, 60 minut
mecz nr 48/2010 (134), 21.11.2010, 10:15
22 : 11
( 8 : 5 )
Puszczyka 8
13 zawodników, 96 minut
mecz nr 49/2010 (135), 28.11.2010, 8:00
10 : 10
( 7 : 4 ) | ( 0 : 1 )
Koncertowa 4, boisko B
7 zawodników, 72 minuty + karne
mecz nr 50/2010 (136), 12.12.2010, 8:00
13 : 18
( 4 : 5 )
Koncertowa 4, boisko B
7 zawodników, 72 minuty
mecz nr 51/2010 (137), 19.12.2010, 8:00
regulamin kar | inne sezony: 2008, 2009, 2011, 2012