mecz nr 61/2022 (1000), 11 grudnia 2022

godzina 8:00, 45+47 min.

sztuczne światło, temp. 5°C

poprowadził: Hołek

10
:
10
( 4
:
3 )
rzuty ( 6
:
5 ) karne

Centrum Futbolu Warszawianka, ul. Piaseczyńska 71

sztuczna trawa, 50 m x 30 m

sucha nawierzchnia

wybór składów: Hołek

BABA

Dominik

Wrzosek

0 bramek

1 asysta

MIŚ

Michał

Woźniak

0 bramek

0 asyst

SZCZEPAN

Piotr

Szczepański

2 bramki

1 asysta

PIĘTAS

Artur

Piętek

1 bramka

1 asysta

LEGEE

Michał

Legumina

2 bramki

2 asysty

KOBSON

Michał

Kobyliński

1 bramka

4 asysty

GREG

Grzegorz

Anielak

4 bramki

1 asysta

VS

BAKSTER

Paweł

Burdzy

0 bramek

0 asyst

ANDREW

Andrzej

Chamera

2 bramki

2 asysty

NACHO

Ignacio

Fernandez

0 bramek

1 asysta

HOŁEK

Jacek

Hołysz

1 bramka

3 asysty

KUCHARZ

Jarosław

Kucharski

5 bramek

1 asysta

UOLES

Michał

Oleś

0 bramek

0 asyst

KADŁUB

Piotr

Rytel

2 bramki

3 asysty

Przebieg I połowy meczu:

0:13'Jarosław Kucharski (po podaniu Piotra Rytla)
0:212'Piotr Rytel (po podaniu Andrzeja Chamery)
1:217'Piotr Szczepański (po podaniu Grzegorza Anielaka)
1:318'Jarosław Kucharski (po podaniu Jacka Hołysza)
2:321'Grzegorz Anielak (po podaniu Michała Leguminy)
3:336'Piotr Szczepański (po podaniu Michała Leguminy)
4:339'Grzegorz Anielak (po podaniu Michała Kobylińskiego)Przebieg II połowy meczu:

4:447'Andrzej Chamera (po podaniu Piotra Rytla)
4:548'Piotr Rytel (po podaniu Jacka Hołysza)
5:549'Grzegorz Anielak (po podaniu Dominika Wrzoska)
5:651'Jarosław Kucharski (po podaniu Andrzeja Chamery)
5:759'Jarosław Kucharski (po podaniu Ignacio Fernandeza)
6:760'Grzegorz Anielak (po podaniu Michała Kobylińskiego)
6:873'Andrzej Chamera (po podaniu Piotra Rytla)
7:874'Michał Kobyliński (po podaniu Piotra Szczepańskiego)
8:879'Artur Piętek (po podaniu Michała Kobylińskiego)
8:979'Jacek Hołysz (po podaniu Jarosława Kucharskiego)
8:1085'Jarosław Kucharski (po podaniu Jacka Hołysza)
9:1091'Michał Legumina (po podaniu Artura Piętka)
10:1092'Michał Legumina (po podaniu Michała Kobylińskiego)

Przebieg serii rzutów karnych:
Grzegorz AnielakPiotr Rytel
Michał LeguminaAndrzej Chamera
Michał KobylińskiIgnacio Fernandez
Artur PiętekJarosław Kucharski
Piotr SzczepańskiMichał Oleś
Dominik WrzosekPaweł Burdzy
Michał WoźniakJacek Hołysz
Grzegorz AnielakPiotr Rytel


Piotr Rytel został ukarany odjęciem 2 punktów za odwołanie swojego udziału w meczu

Piotr Rytel został ukarany odjęciem 2 punktów za przybycie na mecz po odwołaniu swojego udziału


Zobacz statystyki sezonu 2022 po tym meczu
Zobacz statystyki wszech czasów po tym meczu

To już jest koniec! Ostatni mecz sezonu 2022 był naprawdę wyjątkowy. Było to bowiem nie tylko tysięczne spotkanie w historii wszystkich sezonów Latoligi Warszawskiej, ale również ostatni mecz tych rozgrywek. Prezes Lawy już od jakiegoś czasu zapowiadał, że wraz z zakończeniem sezonu 2022 rozgrywki zostaną bezterminowo zawieszone.

Wyjątkowa okazja wymagała wyjątkowej oprawy. Hołek zarezerwował więc na swój koszt halę pneumatyczną na terenie KS Warszawianka na Mokotowie – a więc w dzielnicy, w której rozegrano pierwszy mecz Lawy. Na 11 grudnia zapowiadane były bowiem obfite opady śniegu i prezes Lawy nie chciał, by aura zepsuła latoligowcom świętowanie. Podobnie jak podczas meczu nr 500, również i tym razem spotkanie zostało zarejestrowane kamerą umieszczoną na głowie organizatora rozgrywek. Nie zabrakło też kibiców – oprawę fotograficzno-filmową zapewniły córki Hołka, Anna i Magdalena.

Choć swoje propozycje drużyn chcieli zgłosić Legee i Greg (który od dłuższego czasu dopracowywał swój komputerowy algorytm do tworzenia drużyn), ciężar ustalenia składów wziął na siebie organizator rozgrywek, tak jak za starych, dobrych czasów. W drużynie zielonych umieścił trzech uczestników inauguracyjnego meczu Lawy z 8 czerwca 2008 roku (Andrew, Bakster, Hołek) oraz weteranów rozgrywek, z których większość debiutowała w Lawie kilkanaście lat temu. Przeciwko nim wystąpili natomiast gracze, którzy częściej grali w ostatnich latach.

Prezes Lawy trafił ze składami w dziesiątkę! Spotkanie miało bardzo zacięty przebieg - żadna z drużyn nie była w stanie zdominować gry. Oba zespoły zagrały bardzo solidne zawody - nie brakowało efektownych bramek, błyskotliwych podań i fenomenalnych interwencji bramkarskich. U zielonych ton grze nadawali Andrew i Kadłub, a strzelecką formą popisywał się Kucharz, najstarszy gracz Lawy, który (poza organizatorem) ma na koncie najwięcej występów w historii rozgrywek. W obronie dobrze radzili sobie Bakster, Hołek i Uoles, a na bramce popisywał się kontuzjowany Nacho. U czerwonych pierwsze skrzypce w ataku grali Greg i Legee, którzy w ostatnich latach zdominowali rozgrywki. Formą dorównywał im Kobson, na wysokości zadania stanęli też Baba (gracz sezonu 2022!), tegoroczny debiutant Miś oraz Piętas, który na wieść o rychłym zakończeniu rozgrywek powrócił do Lawy na kilka ostatnich meczów.

Mimo dwubramkowego prowadzenia w pierwszej części spotkania zieloni schodzili na przerwę przegrywając. W drugiej połowie odrobili jednak straty i w 90. minucie prowadzili dwoma trafieniami. I gdy wydawało się, że to ” weterani” sięgną po zwycięstwo, bo Hołek doliczył tylko dwie minuty, strzelecką formą błysnął w końcu nieskuteczny dotąd Legee. W kilkadziesiąt sekund zaaplikował rywalom dwa gole i razem z kolegami doprowadził do remisu, a więc i karnych. Cóż za wymarzone zakończenie finałowego meczu!

W serii jedenastek również nie brakowało emocji. Tu znów wydawało się, że to zieloni sięgną po zwycięstwo, bo mieli początkowo przewagę po zmarnowanych szansach Grega i Piętasa. Potem pomylili się jednak Kucharz i Bakster, a w ósmej, dodatkowej kolejce, Greg zachował w końcu zimną krew. Po ostatnim dotknięciu piłki w historii rozgrywek Kadłub trafił zaś tylko w poprzeczkę (takie strzały trenował od lat przed prawie każdym spotkaniem Lawy). Po wygraną sięgnęli więc ostatecznie czerwoni.

Po spotkaniu koledzy Hołka podrzucili go kilka razy w powietrze, dziękując za wszystkie lata organizacji rozgrywek. Prezesowi Lawy wręczono również prezent w postaci vouchera na przejazd symulatorem lokomotywy, nie zabrakło również bezalkoholowego szampana i krótkiej przemowy. To było godne zakończenie wspaniałych rozgrywek i organizator z całego serca dziękuje uczestnikom tysięcznego meczu za stworzenie tego widowiska, a wszystkim graczom i kibicom Latoligi Warszawskiej za bycie częścią tej wspaniałej, kilkunastoletniej przygody.

Co dalej? Choć rozgrywki zostały zawieszone, zawodników Lawy czeka jeszcze kilka wydarzeń. Najlepsi gracze sezonu 2022 spotkają się wkrótce na ceremonii wręczenia nagród. Zawodników najwyżej sklasyfikowanych w rankingu wszech czasów Hołek zaprosi dodatkowo na uroczystą ceremonię pożegnalną, po udostępnieniu za kilka miesięcy szczegółowych statystyk wszystkich sezonów. W nadchodzących latach gracze i kibice Lawy wciąż będą mogli typować wyniki mistrzostw w piłce nożnej. Możliwe, że choć na jeden sezon pojawi się kiedyś Latoliga Wirtualna. Z pewnością nie zniknie z sieci serwis latoliga.pl, który stanowi obszerne archiwum wszystkich 15 sezonów.

Z nieoficjalnych plotek wynika również, że część graczy Lawy rozważa kontynuowanie gry w niedzielne poranki na boisku przy Siemieńskiego, w nieco zmienionej formule. W końcu jakoś trzeba zagospodarować te kilkadziesiąt czerwono-białych i zielono-czarnych koszulek Lawy…

0 min.
45
92

22 zdjęcia (kliknij miniaturkę, aby je wyświetlić)

kliknij miniaturkę, aby obejrzeć (YouTube)

kliknij miniaturkę, aby obejrzeć (YouTube)

88
CZERWONI
68
ZIELONI

Wykres demonstruje, ile razy gra była przerywana z winy rywali i wznawiana przez daną drużynę. Uwzględniono wznowienia od bramki, rzuty z autu, rzuty różne i rzuty wolne.

49
CZERWONI
35
ZIELONI

Za pomocą wykresu pokazano ile razy gra była wznawiania przez daną drużynę rzutem z autu (czyli zza lini bocznej boiska). To najczętszy sposób wznawiania gry w piłce nożnej, a w tysięcznym meczu Lawy stanowił ponad połowę wszystkich wznowień.

23
ZIELONI
21
CZERWONI

Na wykresie przedstawiono, ile razy gra była wznawiania przez daną drużynę rzutem od bramki. Najczęściej grę z autów bramkowych wznawiali oczywiście golkiperzy obu zespołów, a zwłaszcza Nacho, który z powodu kontuzji strzegł bramki zielonych przez cały mecz.

14
CZERWONI
8
ZIELONI

Za pomocą wykresu przedstawiono jak często obie drużyny wykonywały rzuty rożne. Czerwoni zdominowali tę statystykę, głównie za sprawą drugiej połowy meczu, w której mieli trzy razy więcej „rogów” od zielonych!

4
CZERWONI
2
ZIELONI

Wykres przedstawia liczbę rzutów wolnych wykonanych przez każdy z zespołów. Nie uwzględniono tu (ani w żadnym innym wykresie tej sekcji) wznowień od środka boiska, które zgodnie z przepisami są... rzutami wolnymi.

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz

posiadanie piłki przez czerwonych

posiadanie piłki przez zielonych


Na wykresie pokazano przez ile z efektywnego czasu gry piłka była pod kontrolą każdego z zespołów uczestniczących w meczu nr 1000.

piłka w grze

piłka poza boiskiem lub przerwa w grze


Wykres przedstawia efektywny czas gry w stosunku do całego czasu meczu. Całe spotkanie trwało 92 minuty i 25 sekund, z czego tylko przez 61 minut i 16 sekund piłka była w grze. Najdłuższa nieprzerwana akcja meczu trwała 98 sekund, najkrótsza tylko 1 sekundę.

3
CZERWONI
2
ZIELONI

Na wykresie przedstawiono, ile razy piłka trafiała (najczęściej po strzałach) w poprzeczki lub słupki, ale nie wpadała do bramki. Choć takie strzały są uznawane za niecelne, za trafienie piłką w słupek/poprzeczkę i wbicie jej do bramki przez kolegę z drużyny lub rywala przyznawana jest asysta.

2
CZERWONI
2
ZIELONI

Za pomocą wykresu przedstawiono jak często zawodnicy Lawy faulowali rywali. Celowe faule wykluczają zawodników Lawy z rozgrywek, dlatego liczba takich przewinień jest bardzo niska. W meczu nr 1000 przypadkowo faulowali jedynie Andrew, Baba i Szczepan.

2
ZIELONI
0
CZERWONI

W tysięcznym meczu Lawy tylko 2 razy zdarzyło się komuś zagrać nieprzepisowo ręką. W obu przypadkach winowajcą był Andrew, którego raz piłka trafiła całkowicie przypadkowo w dłoń, za drugim razem zaś w ramię podczas próby przejęcia futbolówki.

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
Łączna liczba wszystkich bramek: 20
Bramki w pierwszej połowie: 7
Bramki w drugiej połowie: 13

Wykresy obok przedstawiają liczbę wszystkich bramek strzelonych podczas spotkania przez poszczególnych zawodników oraz obie drużyny. W statystyce tej nie uwzględniono bramek strzelonych z rzutów karnych po meczu (seria jedenastek była potrzebna do wyłonienia zwycięzców z powodu remisu).

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
1,43
ŚREDNIA
5
Kucharz
4
Greg
2
Andrew
2
Kadłub
2
Legee
2
Szczepan
1
Hołek
1
Kobson
1
Piętas
0
Baba
0
Bakster
0
Miś
0
Nacho
0
Uoles
10
CZERWONI
10
ZIELONI

strzały obu drużyn zakończone golami

pozostałe strzały obu drużyn

19,0%
ŚREDNIA
38,5%
Kucharz
33,3%
Greg
33,3%
Piętas
28,6%
Szczepan
25,0%
Hołek
16,7%
Kadłub
13,3%
Andrew
12,5%
Kobson
10,5%
Legee
0,0%
Baba
0,0%
Uoles
-
Bakster
-
Miś
-
Nacho
19,2%
ZIELONI
17,9%
CZERWONI
Łączna liczba wszystkich asyst: 20
Asysty w pierwszej połowie: 7
Asysty w drugiej połowie: 13

Wykresy obok przedstawiają liczbę wszystkich asyst zaliczonych podczas meczu poszczególnym zawodnikom oraz obu drużynom. Jako asysty liczą się nie tylko podania, ale również strzały w słupek/poprzeczkę/bramkarza, po których piłka trafiła do strzelca gola. Mecze takie jak ten, w którym przy każdym golu asystował jakiś zawodnik, zdarzają się bardzo rzadko.

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
1,43
ŚREDNIA
4
Kobson
3
Hołek
3
Kadłub
2
Andrew
2
Legee
1
Baba
1
Greg
1
Kucharz
1
Nacho
1
Piętas
1
Szczepan
0
Bakster
0
Miś
0
Uoles
10
CZERWONI
10
ZIELONI
Na wykresach obok przedstawiono wyrażony w sekundach czas, przez jaki każdy zawodnik podczas spotkania kontrolował piłkę lub miał z nią pojedynczy kontakt (np. wybicie piłki zaliczano jako sekundę posiadania piłki). Przyjęto, że w jednej sekundzie meczu kontrolę nad piłką mógł mieć tylko jeden gracz.

Wykresy te nie uwzględniają czasu, w którym piłka znajdowała się pomiędzy zawodnikami. Taki czas zaliczano na poczet posiadania piłki przez całą drużynę, a nie przez pojedynczego gracza.

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
180,93
ŚREDNIA
341
Legee
287
Greg
219
Andrew
212
Uoles
204
Kobson
191
Hołek
178
Kadłub
178
Kucharz
151
Piętas
148
Baba
135
Bakster
121
Nacho
103
Szczepan
65
Miś
1874
CZERWONI
1802
ZIELONI
Łączna liczba wszystkich strzałów: 108
Strzały w pierwszej połowie: 57
Strzały w drugiej połowie: 51

Wykresy obok przedstawiają liczbę wszystkich strzałów oddanych podczas spotkania przez poszczególnych zawodników oraz obie drużyny. Uwzględnio strzały celne, zablokowane oraz niecelne. Uczestnicy tysięcznego meczu Lawy oddawali strzały średnio co 51 sekund, a gdyby wziąć pod uwagę tylko efektywny czas gry – co 34 sekundy!

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
7,71
ŚREDNIA
19
Legee
15
Andrew
13
Kucharz
12
Greg
12
Kadłub
8
Kobson
8
Uoles
7
Baba
7
Szczepan
4
Hołek
3
Piętas
0
Bakster
0
Miś
0
Nacho
56
CZERWONI
52
ZIELONI

strzały celne obu drużyn

strzały niecelne i zablokowane obu drużyn

47,0%
ŚREDNIA
76,9%
Kucharz
75,0%
Kobson
57,9%
Legee
50,0%
Hołek
42,9%
Szczepan
41,7%
Greg
41,7%
Kadłub
37,5%
Uoles
33,3%
Andrew
33,3%
Piętas
28,6%
Baba
-
Bakster
-
Miś
-
Nacho
50,0%
CZERWONI
48,1%
ZIELONI
Łączna liczba celnych strzałów: 53
Strzały celne w pierwszej połowie: 23
Strzały celne w drugiej połowie: 30

Wykresy obok przedstawiają liczbę celnych strzałów oddanych podczas spotkania przez poszczególnych zawodników oraz obie drużyny. Do strzałów celnych nie zaliczono strzałów, które miały szansę trafić w światło bramki, ale zostały zablokowane przez obrońców. Aby strzał mógł zostać uznany za celny, musiał zakończyć się golem lub interwencją bramkarza.

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
3,79
ŚREDNIA
11
Legee
10
Kucharz
6
Kobson
5
Andrew
5
Greg
5
Kadłub
3
Szczepan
3
Uoles
2
Baba
2
Hołek
1
Piętas
0
Bakster
0
Miś
0
Nacho
28
CZERWONI
25
ZIELONI
Łączna liczba niecelnych strzałów: 40
Strzały niecelne w pierwszej połowie: 24
Strzały niecelne w drugiej połowie: 16

Wykresy obok przedstawiają liczbę niecelnych strzałów oddanych podczas spotkania. Za strzały niecelne uznano te, które nie zostały zablokowane przez obrońców ani zatrzymane przez bramkarza, ale nie trafiły w światło bramki. Do tej kategorii zaliczono również słupki oraz poprzeczki.

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
2,86
ŚREDNIA
0
Bakster
0
Kobson
0
Miś
0
Nacho
1
Hołek
1
Piętas
3
Kucharz
3
Uoles
4
Baba
4
Szczepan
5
Legee
6
Andrew
6
Greg
7
Kadłub
20
CZERWONI
20
ZIELONI
Łączna liczba zablokowanych strzałów: 15
Strzały zablokowane w pierwszej połowie: 10
Strzały zablokowane w drugiej połowie: 5

Wykresy obok przedstawiają liczbę oddanych podczas spotkania przez poszczególnych graczy oraz obie drużyny strzałów, które zostały zablokowane przez przeciwników (za wyjątkiem bramkarzy), a piłka nie trafiła w światło bramki. Uwzględniono tu również strzały zablokowane przez graczy z własnej drużyny.

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
1,07
ŚREDNIA
0
Bakster
0
Kadłub
0
Kucharz
0
Miś
0
Nacho
0
Szczepan
1
Baba
1
Greg
1
Hołek
1
Piętas
2
Kobson
2
Uoles
3
Legee
4
Andrew
7
ZIELONI
8
CZERWONI
Łączna liczba obronionych strzałów: 33
Obronione strzały w pierwszej połowie: 10
Obronione strzały w drugiej połowie: 11

Wykresy obok przedstawiają liczbę celnych strzałów obronionych podczas spotkania przez poszczególnych bramkarzy oraz obie drużyny. Z powodu kontuzji przez cały mecz na bramce zielonych stał Nacho, w drużynie zielonych nie było więc zmian. Średnia obronionych strzałów uwzględnia tylko drużynę czerwonych (gdyby uwzględnić i Nacho, wzrosłaby do 4,13).

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
2,14
ŚREDNIA
18
Nacho
3
Baba
3
Greg
3
Legee
2
Miś
2
Piętas
2
Szczepan
0
Kobson
-
Andrew
-
Bakster
-
Hołek
-
Kadłub
-
Kucharz
-
Uoles
18
ZIELONI
15
CZERWONI

strzały obronione obu drużyn

wpuszczone gole obu drużyn

59,0%
ŚREDNIA
100,0%
Szczepan
75,0%
Baba
75,0%
Greg
66,7%
Piętas
64,3%
Nacho
50,0%
Miś
42,9%
Legee
0,0%
Kobson
-
Andrew
-
Bakster
-
Hołek
-
Kadłub
-
Kucharz
-
Uoles
64,3%
ZIELONI
60,0%
CZERWONI
Łączna liczba wpuszczonych bramek: 20
Wpuszczone bramki w pierwszej połowie: 7
Wpuszczone bramki w drugiej połowie: 13

Wykresy obok przedstawiają liczbę celnych strzałów, których poszczególnym bramkarzom oraz obu drużynom nie udało się obronić. Z powodu kontuzji przez cały mecz na bramce drużyny zielonych stał Nacho. Średnia liczba wpuszczonych bramek uwzględnia więc tylko drużynę czerwonych (gdyby uwzględnić i Nacho, wzrosłaby do 2,50).

Filtruj: 1. połowa | 2. połowa | cały mecz
1,43
ŚREDNIA
10
Nacho
4
Legee
2
Miś
1
Baba
1
Greg
1
Kobson
1
Piętas
0
Szczepan
-
Andrew
-
Bakster
-
Hołek
-
Kadłub
-
Kucharz
-
Uoles
10
CZERWONI
10
ZIELONI
Wykresy obok przedstawiają łączny oraz efektywny czas (wyrażony w sekundach) spędzony podczas spotkania na bramce przez poszczególnych zawodników. Z powodu kontuzji przez cały mecz na bramce zielonych stał Nacho, w drużynie zielonych nie było więc zmian. Organizator meczu starał się przeprowadzać zmiany w drużynie czerwonych co 6,5 minuty, czyli co 390 sekund. Nie wywiązał się z tego zadania najlepiej, ale starał się uwzględniać efektywny czas gry.

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
792
ŚREDNIA
5545
Nacho
965
Baba
852
Piętas
823
Szczepan
780
Legee
736
Miś
732
Kobson
657
Greg
517
ŚREDNIA
3676
Nacho
675
Baba
530
Piętas
520
Legee
512
Szczepan
501
Miś
468
Kobson
415
Greg
Łączna liczba podań: 885
Podania w pierwszej połowie: 441
Podania w drugiej połowie: 444

Wykresy obok przedstawiają liczbę wszystkich podań piłki wykonanych podczas meczu przez poszczególnych zawodników oraz obie drużyny. Policzono zarówno podania udane (celne), jak i nieudane (niecelne, czyli posłane na aut, oraz takie, po których piłkę wybili lub przejęli rywale).

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
63,21
ŚREDNIA
106
Greg
98
Legee
86
Kobson
67
Kadłub
63
Andrew
63
Uoles
59
Hołek
57
Baba
53
Szczepan
52
Kucharz
52
Piętas
51
Nacho
43
Bakster
35
Miś
487
CZERWONI
398
ZIELONI

udane podania obu drużyn

podania niecelne i zablokowane obu drużyn

80,0%
ŚREDNIA
92,5%
Kadłub
92,2%
Nacho
88,6%
Miś
84,9%
Szczepan
82,7%
Piętas
81,4%
Bakster
79,2%
Greg
78,9%
Baba
78,8%
Kucharz
74,6%
Uoles
74,6%
Hołek
74,4%
Kobson
71,4%
Andrew
71,4%
Legee
80,7%
ZIELONI
78,4%
CZERWONI
Łączna liczba udanych podań: 703
Udane podania w pierwszej połowie: 347
Udane podania w drugiej połowie: 356

Wykresy obok przedstawiają liczbę udanych podań piłki wykonanych podczas meczu przez poszczególnych zawodników oraz obie drużyny. W statystykach tych nie uwzględniono podań, po których ich adresatom nie udało się przyjąć piłki, nawet jeśli podanie można było uznać obiektywnie za celne, bo zmierzało w kierunku kolegi z drużyny.

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
50,21
ŚREDNIA
84
Greg
70
Legee
64
Kobson
62
Kadłub
47
Nacho
47
Uoles
45
Andrew
45
Baba
45
Szczepan
44
Hołek
43
Piętas
41
Kucharz
35
Bakster
31
Miś
382
CZERWONI
321
ZIELONI
Łączna liczba nieudanych podań: 182
Nieudane podania w pierwszej połowie: 94
Nieudane podania w drugiej połowie: 88

Wykresy obok przedstawiają liczbę nieudanych podań piłki wykonanych podczas meczu przez poszczególnych zawodników oraz obie drużyny. Zsumowano zarówno podania niecelne, czyli takie, po których piłka wyszła bezpośrednio na aut, jak i takie, po których rywale wybili piłkę na aut lub skutecznie ją przejęli.

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
13
ŚREDNIA
4
Miś
4
Nacho
5
Kadłub
8
Bakster
8
Szczepan
9
Piętas
11
Kucharz
12
Baba
15
Hołek
16
Uoles
18
Andrew
22
Greg
22
Kobson
28
Legee
77
ZIELONI
105
CZERWONI
Łączna liczba przerwanych akcji: 307
Przerwane akcje w pierwszej połowie: 160
Przerwane akcje w drugiej połowie: 147

Wykresy obok przedstawiają liczbę wszystkich akcji rywali przerwanych podczas meczu przez poszczególnych zawodników oraz obie drużyny. Uwzględniono tu wybicia piłki na aut/róg oraz skuteczne przechwyty (również bramkarskie), po których możliwe było zainicjowanie akcji własnej drużyny.

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
21,93
ŚREDNIA
35
Greg
32
Andrew
30
Kadłub
25
Hołek
24
Baba
21
Bakster
21
Nacho
21
Piętas
21
Uoles
18
Kobson
17
Legee
16
Miś
15
Kucharz
11
Szczepan
165
ZIELONI
142
CZERWONI

przechwyty piłki przez obie drużyny

wybicia piłki przez obie drużyny

59,0%
ŚREDNIA
86,7%
Kucharz
71,4%
Greg
66,7%
Nacho
66,7%
Piętas
64,7%
Legee
63,6%
Szczepan
63,3%
Kadłub
61,1%
Kobson
59,4%
Andrew
58,3%
Baba
50,0%
Miś
44,0%
Hołek
42,9%
Bakster
23,8%
Uoles
63,4%
CZERWONI
54,5%
ZIELONI
Łączna liczba odzyskanych piłek: 164
Odzyskane piłki w pierwszej połowie: 94
Odzyskane piłki w drugiej połowie: 70

Wykresy obok przedstawiają liczbę akcji rywali przerwanych podczas spotkania przez poszczególnych zawodników oraz obie drużyny poprzez odebranie piłki rywalom, co umożliwiło rozpoczęcie akcji własnej drużyny (czyli po odebraniu piłki nastąpiło co najmniej jedno udane podanie lub oddano jakikolwiek strzał).

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
11,71
ŚREDNIA
23
Greg
19
Andrew
19
Kadłub
14
Piętas
13
Kucharz
12
Baba
11
Hołek
11
Kobson
9
Bakster
9
Legee
8
Miś
6
Szczepan
5
Nacho
5
Uoles
83
CZERWONI
81
ZIELONI
Łączna liczba wybitych piłek: 144
Wybite piłki w pierwszej połowie: 66
Wybite piłki w drugiej połowie: 78

Wykresy obok przedstawiają liczbę akcji rywali przerwanych podczas meczu przez poszczególnych zawodników oraz obie drużyny poprzez wybicie piłki na aut lub róg, przez co piłka wróciła w posiadanie przeciwników. Uwzględniono tu piłki wybite zarówno po podaniach, jak i strzałach rywali.

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
9,86
ŚREDNIA
16
Nacho
15
Uoles
13
Hołek
12
Andrew
11
Baba
11
Bakster
11
Greg
10
Kadłub
10
Miś
9
Piętas
7
Kobson
7
Legee
5
Szczepan
1
Kucharz
84
ZIELONI
60
CZERWONI
Łączna liczba straconych piłek: 91
Stracone piłki w pierwszej połowie: 55
Stracone piłki w drugiej połowie: 36

Wykresy obok przedstawiają liczbę piłek straconych podczas spotkania przez poszczególnych zawodników oraz obie drużyny. Nie uwzględniono tu piłek, które zostały wybite na aut lub róg w pierwszym kontakcie z piłką podczas próby przerwania akcji przeciwników. Uwzględniono za to niecelne strzały po akcjach własnej drużyny.

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
6,5
ŚREDNIA
1
Bakster
1
Nacho
2
Miś
3
Piętas
4
Uoles
7
Hołek
7
Kobson
7
Legee
8
Szczepan
9
Baba
10
Andrew
10
Kadłub
11
Greg
11
Kucharz
44
ZIELONI
47
CZERWONI
Łączna liczba dryblingów: 88
Dryblingi w pierwszej połowie: 40
Dryblingi w drugiej połowie: 48

Wykresy obok przedstawiają liczbę wszystkich dryblingów, czyli prób minięcia rywala przez zawodnika znajdującego się przy piłce. Dryblingi wymagają dobrego wyszkolenia technicznego oraz odwagi w podejmowaniu ryzykownych decyzji.

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
6,29
ŚREDNIA
20
Kucharz
12
Andrew
9
Greg
9
Kobson
9
Uoles
7
Kadłub
6
Baba
6
Hołek
4
Piętas
3
Bakster
2
Legee
1
Szczepan
0
Miś
0
Nacho
57
ZIELONI
31
CZERWONI

dryblingi udane obu drużyn

dryblingi nieudane obu drużyn

74,0%
ŚREDNIA
100,0%
Baba
100,0%
Piętas
100,0%
Szczepan
77,8%
Greg
71,4%
Kadłub
70,0%
Kucharz
66,7%
Andrew
66,7%
Bakster
66,7%
Hołek
66,7%
Kobson
55,6%
Uoles
50,0%
Legee
-
Miś
-
Nacho
80,6%
CZERWONI
66,7%
ZIELONI
Łączna liczba wygranych pojedynków: 63
Dryblingi udane w pierwszej połowie: 29
Dryblingi udane w drugiej połowie: 34

Wykresy obok przedstawiają liczbę udanych dryblingów, w których zawodnikowi przy piłce udało się minąć jednego przeciwnika bez straty piłki. Nie ma przy tym znaczenia, czy rywal dotknął piłki lub na moment ją przejął, liczy się końcowy efekt bezpośredniego pojedynku. Nie uwzględniono innych pojedynków niż dryblingi (np. pojedynków o piłkę w powietrzu).

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
4,5
ŚREDNIA
14
Kucharz
8
Andrew
7
Greg
6
Baba
6
Kobson
5
Kadłub
5
Uoles
4
Hołek
4
Piętas
2
Bakster
1
Legee
1
Szczepan
0
Miś
0
Nacho
38
ZIELONI
25
CZERWONI
Łączna liczba nieudanych dryblingów: 25
Nieudane dryblingi w pierwszej połowie: 11
Nieudane dryblingi w drugiej połowie: 14

Wykresy obok przedstawiają liczbę nieudanych dryblingów, w których zawodnikowi przy piłce nie udało się minąć przeciwnika i stracił piłkę na rzecz bezpośredniego rywala lub jakiegokolwiek innego zawodnika z przeciwnej drużyny. Nie uwzględniono innych pojedynków niż dryblingi (np. pojedynków o piłkę w powietrzu).

Pokaż: 1. połowę | 2. połowę | cały mecz
1,79
ŚREDNIA
0
Baba
0
Miś
0
Nacho
0
Piętas
0
Szczepan
1
Bakster
1
Legee
2
Greg
2
Hołek
2
Kadłub
3
Kobson
4
Andrew
4
Uoles
6
Kucharz
6
CZERWONI
19
ZIELONI